10 myśli nt. „Blokada dla TOP 100

 1. Dlaczego ciągle jest robione wszystko aby utrudnić grę graczom z top100 a ułatwić tym słabszym? Każdy kiedyś zaczynał i do wszystkiego musiał dojść, nikt nic mu nie dal. Dla mnie pomysł jest zły, możne od razu graczom z top100 damy po 10mld kary, „bo mają za dużo pieniędzy” ?

  • 10 mld? Żartujesz sobie? To średni utarg tygodniowy dla topki, niech od razu plagi egipskie wyśle nam administracja na garaże… Niech nasi kierowcy zaczną umierać na tyfus, auta niech rdzewieją w drodze od dealera, skarbówka niech po blokuje nam konta itp. Po co się ograniczać, a najlepiej to ban dla całej topki na miecha i po problemie, nowi nas dogonią i szanse będą „równe” przez tydzień aż znów się nie odbije topka.

 2. OK jest blokada , tylko ze takie zmiany zwiazane z blokowaniem czegos co bylo dostepne to powinny byc awizowane z co najmniej 1 dniem wyprzedzenia – zeby mozna bylo sie do tego dopasowac , a nie nagle – bach i jest – ja wziolem zlecenia i teraz niemoge ich zrobic bo wprowadzono blokade bez zadnego uprzedzenia – tak sie nierobi :(

 3. Widzę Speed, że chcesz graczom top100 obrzydzić granie. Jeżeli gracze słabsi będą mogli wozić zlecenia z giełdy to zobaczysz ilu graczy odejdzie… Sam się nad tym zastanawiam bo to trochę nie fair względem graczy co poświęcają więcej czasu grze.

  • I tu właśnie widzisz, gracze z TOPa mogą płacić, być na minusie, aby tylko zgarnąć więcej kasy do rankingu, jak to miało miejsce przez kilka dni. Wiec jaki w tym sens? Gracze wydawali miliardy, tracąc i biorąc zlecenia i wykonując je transportem z giełdy.

   Gracz słaby liczy się z groszem, dlatego też dla blokada. Większość zleceń się prostu nie opłaca, trzeba dobrze poszukać żeby wyjść na plusie.

   Dajcie ludziom pracować, to może szybciej doczekacie się opcji: „Wynajmij innego gracza” co myślę będzie bardziej efektowne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>