Czym jest CargoTycoon?

CargoTycoon to gra w której wcielasz się we właściciela firmy transportowej. Nie jest to łatwe zadanie, więc jeśli lubisz gry które wymagają kreatywnego, logicznego myślenia, a także czujesz, że potrafisz zarządzać własną firmą to ta gra jest właśnie dla Ciebie. Masz do spełnienia wiele zadań takich jak: zakup samochodów nowych i używanych przez graczy, zatrudnienie kierowców, szkolenie ich a także decydowanie o ich czasie wolnym, aż po wykonanie zleceń dzięki, którym będziesz mógł zwiększyć inwestycję w swoim przedsiębiorstwie. Gracz musi decydować gdzie zakładać kolejne filie swojego przedsiębiorstwa, aby transport był bardziej efektywny.

Jak się okazuję prowadzenie takiej firmy, nie jest wcale łatwe musimy zmierzyć się z wieloma problemami, dbać o własną reputacje, aby pozyskiwać nowych bardziej efektywnych klientów, trzeba dbać o swoich pracowników ponieważ to dzięki nim jesteśmy w stanie wykonywać zlecenia.

W grze mamy do wyboru różne typy samochodów transportowych, a także kilka rodzajów naczep, którymi możemy dostarczać towary. Kupując auto lub naczepę możemy wybrać jego barwy, czy wzór jaki ma na nim zostać nałożony. Mamy też szansę wybrać niestandardową wersję silnika, dzięki czemu nasze auto będzie miało inne parametry, bardziej przydatne dla nas. To nie wszystko, musimy podejmować słuszne decyzję logistyczne, wybierając zlecenia najbardziej opłacalne dla nas, aby po jego wykonaniu nie być „na minusie”. Musimy dbać także o to by przesyłki były dostarczone w terminie, ponieważ nie dotrzymanie warunków umowy wiąże się z zapłaceniem kary.

Zdobywając kolejne gwiazdki, czyli stopnie zaawansowania mamy dostęp do coraz to większej ilości możliwości rozwoju między innymi są to przetargi, gdzie rywalizujemy z graczami o jak najkorzystniejsze warunki, a także zlecenia międzynarodowe dzięki czemu możemy budować filie na terenach poza granicami naszego kraju. Możemy także założyć własną spedycję co pozwoli nam zatrudniać innych graczy aby wykonywali z nami ogromne zlecenia. Jednak musimy uważać ponieważ to właściciel spedycji odpowiada reputacją o te zlecenia.

Jeśli czujesz, że sprostasz wymaganiom nie czekaj dłużej zarejestruj się.