Dzień 5.

Ala’s Transporte 

O 7:20 spotkaliśmy się na bazie w Gdańsku. Auta mieliśmy już załadowane, ale musieliśmy jeszcze zatankować. Do wszystkich ciągników nie starczyło paliwa w zbiorniku na firmie, dlatego będzie trzeba gdzieś się zatrzymać i dotankować auta w trasie. Do Berlina mamy niecałe 600km w jedną stronę, ale jedziemy w podwójnej obsadzie, dlatego powinniśmy do jutra obrócić.

Oglądając i porównując zlecenia na „wywrotki” a zlecenia na  „drewno” to zdecydowanie bardziej opłacalne jest to drugie i tak sobie myślę czy zawczasu nie zmienić specjalizacji. Nie będę musiał zmieniać ciągników tylko domontuję HDS. Jest to koszt ok. 5tyś zł do każdego auta. No i przedewszystkim każdy samochód czeka malowanie na firmowe kolory. To są moje najbliższe sprawy związane ze spedycją (zmiana specjalizacji oraz malowanie na firmowe kolory).

Firmowe kolory – Zielono – Czarne 

By EuroPegaz - s2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>