Akcja #zostan w domu

W związku z sytuacją jaka panuje na świecie zachęcamy do pozostania w domach. Przygotowaliśmy bonus prędkościowy do każdego samochodu / konwoju wynoszący podwojenie prędkości.

Bonus trwa
od „teraz”
do 29.03.2020 godziny 12:00

Trochę zasad:
- bonus działa na zlecenia firmowe jak i spedycyjne,
- bonus nie działa na konkursy które rozpoczęły się przed 22.03.2020r.

10 myśli nt. „Akcja #zostan w domu

 1. To ja mam dodatkowe pytanie. Jako że nie dotyczy to starych konkursów to jak wygląda kwestia dojazdów/powrotów. Chodzi mi o to że wysyłam auto z punktu A do B podejmując w punkcie B towar z konkursu i wioze go do punktu C . Z punktu C wracam z powrotem do garażu w punkcie A . Czy trasę od A do B i od C do A jadę z podwójną prędkością A tylko od B do C jadę normalnie bo wtedy wioze towar ze starego konkursu ?

 2. Propsuje za wspieranie inicjatywy, ale cóż nie wszyscy mogą pozostać w domu bo muszą jednak bujać gospodarkę do przodu żeby było co w sklepie na półce :P
  Dzięki!

  • Popieram inicjatywę.
   Choć sam należę do tej grupy zawodowej, która nie ma kwarantanny i musi działać, żeby miał kto popychać gospodarkę do przodu.

 3. Coś nie działa. Przy wysyłaniu auta widać prędkość podwojoną ale jak już jedzie i chcesz zabrać zlecenie powrotne to widać że jedzie ze zmniejszona prędkością!

  • Tak pewien błąd (nie dało się na szybko dorobić bonusu aby było bez tego błędu), jednakże zwróć uwagę że pierwsze zlecenie jedzie w tym samym czasie (czyli jest nie zmienione i liczone z bonusem do prędkości), natomiast prędkość jest nadpisywana na mniejszą po wzięciu zlecenia powrotnego, bo widocznie wziąłeś zlecenie konkursowe ze starego konkursu, dla tych zleceń jest liczone bez bonusu. Ale pierwsza trasa czasowo jest z bonusem, bo to było nowe zlecenie.

   Woleliśmy dać Wam bonus z tym małym błędem, który jest tylko wizualny a auta faktycznie jadą 2x szybciej.

 4. Szkoda że nie działa na stare konkursy, te które juz się zakończyły ale nie wszyscy dowieźli towary. osobiscie mam jeden konkurs który moze skończe do końca roku. i tylko jego woże.

  • Nie mogliśmy umożliwić wysyłania starych konkursów, aby nie zmieniać ich wyników. Jednakże bardzo możliwe że dodamy opcje że będzie można skorzystać z bonusu dla tych co zakończyły się ponad miesiąc temu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>