Dostawcy i kupcy – podział gwiazdkowy

Forum pomysły graczy

W związku z tym postanowiliśmy wprowadzić progresywnych dostawców i kupców. Mianowicie im więcej będziemy posiadali gwiazdek, tym większe oferty będą nam się pokazywać.

Oto przykład dla 4 gwiazdek:

Dostawcy - podział gwiazdkowy

I kupcy:

Kupcy - podział gwiazdkowy

Pomysł zostanie wprowadzony wraz poprawką optymalizacyjną (jaka została wykonana na S0 jakiś czas temu), ponieważ pliki na S0 za mocno się różnią po zmianach.

8 myśli nt. „Dostawcy i kupcy – podział gwiazdkowy

  1. Cześć. Moim zdaniem powinno to być inaczej. Mianowicie większe towary powinny być wraz z miejszymi. Przykładowo mamy 2435 mąki z Olsztyna do Warszawy to i mogło by być druga oferta kilka razy większa, załóżmy, że 7-mio krotnie czyli 17045. Ja osobiście bawię się na magazynach i jest dużo klikania na jedym magazynie jak chcę wiecej towaru a nie myślac ile przy kilku. Ten czas który poświecam na łączenie zleceń wolałbym poświęcić na wysyłanie zestawów bez premium. Pozdrawiam :)

  2. większe ilości towarów to dobry pomysł, ale należałoby usprawnić łączenie tych towarów juz w magazynach, zarówno tych towarów oczekujących jak i pobranych zleceń dla kupców. Teraz faktycznie jest tego klikania tyle ze to bardzo zniechęca zabawę w magazyny, funkcja łączenia z wyborem wszystkich zleceń z danego miasta czy danego kupca była by dobrym rozwiązaniem. Czyli kolejna funkcja multi np dla premium. Pozdrawiam.

    • Dlaczego tylko dla osób mających konta premium? Dużo osób może nie mieć premki i grać na magazynach. Nie będą przecież kupować specjalnie premki?

      • może nie specjalnie dla premium, ale jakbyś nie zauważył niemal wszystkie funkcje multi łączenia dostępne są dla wersjii premium. też chciałbym zeby tu wszystko było za darmo, ale taka jest polityja tej gry ze musi na siebie zarobić.

  3. juz dawno pisalem o tym iz z magazynami jest masa klikania przy laczeniu a czy te wieksze ilosci beda dostepne od * czy od czegos innego nie wazne wazne aby kazdy kto chce sie bawic nie musial klikac po pare tysiecy razy zeby cos sensownego wyslac

  4. Wszystko pięknie naprawdę zmiana ma sens lecz nadal brakuje mi multi łączenia czy to towarów od producentów i kupców niestety w każdym miejscu jest obecne multi wybieranie: garaż, dział kadr .. ale zlecenia czy to w magazynie czy gdzie indziej nie mogą się doczekać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>