Konkursu spedycji – stawki za kilometr

Stawki na konkursy grupowe zostały podniesione:

Wcześniejsze bonusy:
- od 5 osób do 9 osób stawka wynosiła +0,5zł,
- od 10 osób do 19 osób stawka wynosiła +1,0zł,
- powyżej 19 osób stawka wynosiła +1,5zł

Aktualne bonusy:
- od 5 osób do 9 osób stawka wynosi +1,0zł,
- od 10 osób do 19 osób stawka wynosi +2,0zł,
- powyżej 19 osób stawka wynosi +3,0zł

12 myśli nt. „Konkursu spedycji – stawki za kilometr

      • To jaki stawki maja spedycje 1-4 w takim razie ?? i dzemu tak jest ze sa tak niskie w stosunku do innych ..jezeli 1 osobowe same musza wsio rozwijac i za wsio placic . I samo przewiezienie konkursu zajmuje wiecej czasu , Wg mnie stawki powinny byc bardziej wyrownane ,Duze spedy i tak maja bonusy ze wzgledu na ilosc graczy – szybsze ogarniecie konkursów i w zwiazku z tym start w wiekszej ich ilosci ,wszyscy zrzucaja sie na technologie i moga brac udzial w wiekszej ilosci konkursow ze wzgledu na ilosc osób.

  1. szybki ale to trochę jest nie do końca ok, jakiś mały bonusik dla spedek 2-7 mógłbyś zrobić…nie jest wcale łatwo znaleźć graczy do spedki, az tak duzej populacji w grze niestety nie mamy :( albo nie wiem np 0,1 czy tam 0,2% za kazdego gracza w spedce, wtedy proporcje byłyby zachowane

  2. Moim zdaniem powinny być bonusy odwrotnie dla słabszych spedycji wyższe a dla tych silnych niskie. Bo Jak zrobić dużą spedycję gdzie już i tak jest przegięcie z ilością graczy jak icen za wszystko po połączeniu. Ci najwięcej zarabiający jak zwykle będą zarabiać jeszcze więcej. I niby to miało zrównać słabszych do silniejszych? Raczej pogłębi przepaść między słabszymi i bogatymi.

      • Nie wiem czego nie rozumiesz obecnie siedziba spedycji ma 21 leweli więc mamy juz 31 aktywnych osób na31 mozliwych fajnie że zachecasz do dyzych spedycji wiec daj nam możliwość bycia naprawde dużą ekipą ludzie składają podania czekają w kolejce po co wogule komus ta blokada?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>