Konkursy spedycji – czerwiec, druga tura

Na prośbę graczy, z którą się także zgadzam druga tura konkursów została przesunięta z dni Piątek – Poniedziałek, na Poniedziałek – Czwartek. Z racji tego abyście mogli spędzać spokojnie weekendy.

Ps. tak będą odbywać się także aktualnie wszystkie następne konkursy.

11 myśli nt. „Konkursy spedycji – czerwiec, druga tura

 1. Ja osobiście więcej czasu wolnego mam w weekend wtedy odpalam ulubiona grę i się odprężam tak? I większość pewnie też tak samo.. sporo z nas gra tylko z powodów konkursów a że terminy się zmieniają to zmusza nas to do zaprzestania gry?.. dlaczego temat nie poszedł na głosowanie skoro większość woli w inne dni niż weekendy?.. więc jak to nie jest faworyzowanie?

  • Dlatego ze zawsze faworyzowałem grupę która wolała weekendy? To może teraz gdy jest ciepło i słonecznie to czas na zmianę? Wiele osób weekendowo pewnie będzie jeździć na wypoczynek itp…

   Czy naprawdę zawsze trzeba się do czegoś przyczepić?

 2. Speedy na poważnie to proponuję konkursy w sezonie wiosenno-letnim robić w tygodniu, ale jak znowu przyjdzie ochłodzenie to konkursy niech odbywają się w weekendy:) … musimy pracować, żeby mieć kasę na czeki;)

 3. Może jeszcze zmienić czas startu konkursu z 20:00 czy z 22:00 na np. 12 :00 albo lepiej 3:00 nad ranem wtedy prawie wszyscy gracze są w domach i wtedy wszyscy maja równe szanse bo na s4 w jednoosobowych start o 22:00 to chyba żart

  • Godziny są zmieniane za każdym razem, raz wcześniej raz później, z tego samego powodu. Aby raz bardziej dopasować tym co mogą o 18:00 a raz tym co nie mogą o 18:00. To chyba oczywiste i najbardziej sprawiedliwe.

 4. Ale ja nie rozumiem w czym jest problem nigdy nikomu się nie dogodzi, Redbyk dobrze napisał i ja w 100% to popieram mamy lato, wakacje, długie weekendy wesela, tudzież inne rozrywki zaplanowane w ciepłe dni. Dlatego konkurs o 20:00 w piątki (to jeszcze można znieść) ale sobota to słaby termin. W zimę niema problemu większa zalega w chałupach, dlatego przeniesienie startów konkursów na terminy w tygodniu to dobry pomysł ewentualnie może późniejsza godzina niż 20:00 może lepsza 21:00 lub 21:30. To że ktoś akurat w soboty spędza czas przed komputerem i wtedy się odpręża to też się chwali ale zdecydowanie to raczej mniejsza liczba osób (mówię i miesiącach letnich)

 5. Bardzo dobre posunięcie, bo od dłuższego czasu konkursy były właśnie w weekendy to niech teraz dla równowagi przynajmniej na okres letni będą w tygodniu :)

 6. Dokładnie faworyzowaniem byłoby gdyby zawsze konkursy odbywały się w weekendy (tak jak teraz jest). Jeśli będziemy to zmieniać (przykładowo 3 miesiące w weekendy, później 3 miesiące na tygodniu itd.) to będzie sprawiedliwie i nie będzie wymówek że ktoś kogoś faworyzuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>