Konkursy spedycji – nowe nagrody

1

Ogólna zmiana, konkursy będą posiadać jedną główną nagrodę (darmowy punkt technologii, poziom siedziby spedycji, unikat, … tu czekamy na Wasze pomysły w temacie na forum: link).

Co do poziomów spedycji nie będzie ich na razie, planujemy tu dokonać zmianę aby można było wykorzystać ten punkt w odpowiednim dla spedycji momencie. Co uczyni nagrodę bardziej wartościową.

Nagrody za 2 i 3 miejsca zostały podniesione do +40km/h i nie będą zmienne.

Ostatnią ważną zmianą jest wprowadzenia ograniczenia że nagrody obowiązują tylko jeśli w konkursie wystartowało więcej niż X spedycji ( w zależności od nagrody ). Niestety ale nie możemy rozdawać nagród jeśli w konkursie startuje zbyt mała liczba spedycji. Jeśli wymóg ilości spedycji nie zostanie spełniony, to spedycja otrzymuje nagrodę pocieszenia (na przykład: +30km/h).

19 myśli nt. „Konkursy spedycji – nowe nagrody

 1. hej

  Pomysl ogolnie ok z jednym mankamentem. Dlaczego nagroda ma byc uzalezniona od ilosci spedycji bioracych udzial? Spedycje jada po nagrode a nie odwrotnie. Do konkursow PG zapisuje sie ogolnie malo spedycji, dlaczego bioracy udzial maja miec gorsze nagrody.
  Sa konkursy gdzie zapisalo sie 3-6 spedycji a zlecenia pobralo 2. Moze ci co sie zapisza a nie pobiora powinni miec bana na konkursy np na miesiac.

 2. moim zdaniem nagrody powinny byc takie same bez wzgledu na to ile spedycji startuje w konkursie.Nie jest nikogo wina ze jedzie np.w konkursie gdzie jada 3 spedycje

 3. Witam :)
  Do tej pory nagrody były bardzo dobre , nowe wyglądają jeszcze lepiej .
  Tylko dlaczego spedycja ambitna i aktywna ma ponosić karę za nieudaczników co boją się wystartować , nawet jak jedna bierze udział w konkursie nagrody powinny zostać takie same , a wręcz taka speda powinna zgarnąć wszystkie trzy trofea !!!

 4. Chciałbym powiedzieć, że zmiana nagród po starcie konkursu to zagrywka nie fair, przygotowując się do konkursu musimy spełnić pewne wymogi żeby zrobić to jak najlepiej, szykujemy się przez kilka dni rezygnując najczęściej z innych form aktywności a po starcie dowiemy się, że ponieśliśmy karę zamiast zdobycia przewidywanej nagrody, nie powinno tak być, przecież nie wiemy ile spedycji wystartuje i nie mamy na to wpływu, nie jesteśmy w stanie nic na to zaradzić, za to chcemy rzetelnie wypełnić zamierzone zadanie. Przemyśl to jeszcze czy zamierzasz nas karać za rzeczy od nas niezależne? Celowo używam określenia kara, ponieważ zmiana nagrody na mniej cenną tak będzie przez chyba wszystkich traktowana.

 5. Witam
  Podobnie jak koledzy uważam, że nagrody nie powinny być uzależnione od ilości spedycji biorących udział w konkursach. powinny być zawsze takie same, za trzy pierwsze miejsca. Po co robic tyle podziałów w konkursach, jeśli zgłaszają się po 3-5 spedycji do konkursów i obcinać nagrody? Nie lepiej zrobić tak jak było wcześniej 2 grupy ( np. 2-10 i powyżej 11 osób ) i co tydzię zmieniać proporcjonalny i wszystkie typy po równo? Inna sprawa to konkursy typu sztafeta: konkurs jest ciekawy tylko trwa za długo. Jeśli jest 4-5 tras i trwa 2 tygodnie to nic dziwnego, że do następnych konkursów zgłaszają się 3 spedycje jeśli nie skończyły konkursu. Gdzieś już widziałem ten pomysł i wydaję mi się bardzo rozsądny, zeby w sztafecie po wysłaniu ( a nie dowiezieniu ) pierwszego zlecenia można było pobierac następne, itd. Napewno przyśpieszyłoby to konkursy. A jeśli chodzi o nagrody za pierwsze miejsce to powinny być w formie kart, do wykorzystania w dowolnie wybranym momencie przez graczy.

 6. najlepiej zrobić tyle typów konkursów żeby każda spedycja miała swój i żeby każdy dostawał nagrody
  to w temacie wcześniejszych komentarzy i oczywiście żartuję
  jak dla mnie ok ale jedno pytanie
  w tym konkretnym przykładzie ze zdjęcia- co jeśli wystartują 2 spedycje?

  • A może by tak dać możliwość wyboru nagrody względem tego kto pierwszy dojedzie? Wtedy może okazać się że technologie bez kart dostanie spedycja z 3ciego miejsca. Teraz będą kombinować i czekać z rozliczeniem konkursu bo nie każdemu technologia potrzebna

 7. Co to za zmiana nagród, jak możecie robić 2 miejsc lepszym od pierwszego, jeszcze nie daj boże pierwsze zajmiemy i co wtedy. Czy może po prostu zapomnieliście dodać kart do pierwszego miejsca???

 8. Kiedy? Ja już przez te karty uzbierane mogę mieć połowę na 15 a reszta 14lv (nie tylko ja)..dlatego osobiście wolałbym bym 3×40/h niż technologie o ile miał bym wybór

 9. W tej chwili sztafety mają określoną kolejność wykonywania zleceń. Nie lepiej (i ciekawiej) byłoby gdyby to spedycja podejmowała decyzję w jakiej kolejności (ze względu na np. auta w trasie czy inne czynniki) chce wozić poszczególne trasy?

 10. czemu nie są zachęcające ??? podwyższenie technologii jest dobrą nagrodą ,sam nie jestem w stanie uzbierać tyle pieniędzy na DT kwoty od 900 000 000 000 zł aż na chwilę obecną do 274 658 203 124 999 979 008 zł . I to dla ciebie nie są zachęcające nagrody???
  Inne miejsca 3x +30 to jest nagroda za ponad 300 czeków , która pomaga wygrywać w następnych konkursach ?!

  • To było do tego

   Speedy
   , 13 grudnia 2017 o 11:46 :
   A czemu nie potrzebna? Przecież będą kolejne auta ? W drzewie technologicznym.

   Odpowiedz ↓

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>