Konkursy spedycji – tryb „Bardzo ciemno”

Forum pomysły graczyNa podstawie Waszego pomysłu stworzyliśmy tryb konkursowy „Bardzo ciemno”.

Polega on na tym że jest widoczna tylko jedna trasa konkursowa w tym samym gdy wykonujemy konkurs. Kolejne trasy pokazują się dopiero gdy ukończymy poprzednią.

Jeśli wszystko będzie działało bez zarzutu, tryb pojawi się na wszystkich światach w połowie stycznia.

5 myśli nt. „Konkursy spedycji – tryb „Bardzo ciemno”

  1. Czy trasa bedzie niewidoczna do momentu zakończenia liderującej spedycji czy cały czas gdy każda spedycja zakończy etap. Jeśli tak jak w drugim etapie to zaprzyjaźnione spedycje mogą sobie przekazywać informację by przeskoczyć np z 4 na 2 miejsce.

  2. Konkurs nr 333 na s2. Naprawde konieczna jest funkcja Bardzo Ciemno do takiej ilosci ladunku ? przeciez to śmieszne jest, że w ciemno dostajemy trase która trzeba bedzie wozic z miesiac lub dwa a caly konkurs skonczymy w pol roku !!! Od sierpnia 2019 woze konkurs 283 < jestem w TOP2 co znaczy ze sie nie obijam i jeszcze z miesiac potrzebuje by go skonczyc. Jak sie mozna przygotowac pod taka ilosc towaru ? Dobrze ze zostalo juz poruszone ze lider bedzie mogl napisac na forum jaka jest kolejna trasa :) na pewno skorzystam a moze i sam upublicznie :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>