Konkursy spedycji – zmiany

Planowana jest zmiana dotycząca zapisu spedycji do konkursów. Polegać ma ona na tym, że jeśli spedycja posiada 15 członków (wszystkich), to nie może brać udziału w konkursie przeznaczonym dla 5-12 osób. Celem jest mobilizacja wszystkich graczy w spedycji.

Drugą zmianą która może być wprowadzona (dodam że bez zapowiedzi) to próg możliwości zapisania gracza do spedycji. Progiem tym będzie ilość dni w spedycji. Czyli na przykład jeśli gracz jest w spedycji mniej niż 30 dni to nie może przystąpić do konkursu. Ostatnio miały miejsce pewne wydarzenia gdzie gracze zmieniali sobie spedycję „na jeden konkurs”, tak być nie może a próg który będzie wymagał od graczy „wierności” zlikwiduje ten problem. Wiem, że ta zmiana może uderzyć w nowe osoby, może uda się zrobić jakiś wyjątek (np. pierwsza spedycja), ale jeśli takie zdarzenia będą się powtarzać proszę spodziewać się blokady.

Na S2, prowadzone będą testy nowego systemu rozdzielającego zlecenia w spedycji. Nowa wersja ma być bardziej sprawiedliwa dla wszystkich spedycji (uwierzcie mi że to trudne zadanie, bo sami zobaczcie jak spedycje są zróżnicowane pod każdym względem). Zmiana jaką będzie widać to mniejsza ilość towaru, czasy gdzie konkursy robiło się duże tonaże, się skończyły, bo mamy Progresję.

Nie mogę podać dat od kiedy dokładnie zmiany będą obowiązywać, bo ilość konkursów i terminy zapisów są tak różne że jest to prostu nie możliwe.

5 myśli nt. „Konkursy spedycji – zmiany

  1. Dodatkowo to o czym Ci już wspominałem.
    Limit na ilość konkursów w których można uczestniczyć. Termin zleceń to ROK, ale uczestniczyć można tylko w dwóch, bo później jest blokada i nie można startować w kolejnych.

  2. Moim zdaniem bardzo dobre posuniecie.Jedyne co to nie dawac faktycznie progu bycia w spedycji jezeli jest to kogos pierwsza spedycja.Odnosnie ilosci graczy i zmniejszenia ilosci towaru jestem jak najbardziej za.

  3. Pierwsza zmiana jak najbardziej na tak, jeśli chodzi o drugą zmianę troszkę bym ją zmodyfikował, bo jeśli zostanie w takim brzmieniu jak wyżej to nie bedzie można pozyskać graczy z innych spedycji bo bedą wyłączeni z uczestnictwa w konkursach przez miesiąc. Zmodyfikował bym ją w taki sposób że jeśli gracz zmieni spedycje dwukrotnie w ciągu tygodnia/2 tygodni wtedy dopiero zadziała blokada nie możliwości startu w konkursach(ewentualnie ewentach) przez miesiąc

  4. Pomysl trafiony w 100%. Czy bedzie sprawiedliwie to sie okaze bo od razu widac po komentarzach, ze juz sa planowane kombinacje. Skoro gracz jest w spedycji i sobie zasluzyl na bycie w niej poprzez staz to dlaczego ma dostac te same profity w drugiej ot tak. Na s6 byla sytuacja, o ktorej pisal speedy gdzie gracze migrowali sobie po spedycjach tylko po to aby brac udzial w konkursach. 2 tygodnie to okres minimalny, zeby gracz sie dostosowal do wymagan spedycji i nie ma tu znaczenia czy jest to jego pierwsza czy kolejna spedycja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>