Konwój PG – Beast

Już pojawił się pierwszy Konwój PG.

Bez nazwy 1

Dane z S6.

Ps. Z tego co zauważyłem Konwoje spotkały się z pozytywnym odebraniem przez graczy, którzy mogą je posiadać, przypominam także że ciągle trwa proces balansowania tych auta w grze.

17 myśli nt. „Konwój PG – Beast

 1. pytanie dla wszechwiedzących (zanim zakupie 270 konwojów): konwój zabiera np.25,67 kt, ja zabrałem zlecenie 30kt- kto ma wywieźć reszte 4,33kt kolejny konwój?
  czy może mam zleceń szukac z kalkulatorem w ręku, żeby konwój nie jechał na pusto?

  • No musi tę resztkę ktoś zabrać, jednak w planach jest system, w którym będzie właśnie „zamawiać konkretną ilość”, ale o tym kiedy indziej.

 2. Ja mam pytanie może nie w konkretnym temacie ale odnośnie konwojów mamy wprowadzone huragany ale nie są one zrobione do maxa czy jest przewidziane do robienie 2 brakujacych silników dla konwoju?

 3. Ja do zmiany garaży na konwoje podchodziłam sceptycznie. Bo grając od 2012 r. przyzwyczaiłam się do ogarniania tyś. aut zjeżdżających do garażu co chwila. Morale kierowców i stan aut powodowały różny czas powrotu ze zleceń. Ale mimo wątpliwości wymieniłam całe PG z zagranicy na konwoje. Powrót do garażu następuje w 1 czasie ( 1 konwój = 1 czas powrotu). Potrzeba w sumie 4 kierowców na garaż. 2 na wóz i 2 na podmiany, ja wysyłam na urlopy. Choć nie ukrywam iż na chwilę obecną ze zwalnianiem kierowców poczekam, mam samych 4-5 gwiazdkowych. Fakt jest trochę szukania zlecenia, tak by konwój nie jechał na pusto, ale można znaleźć :) .
  Rozwijam technologie dalej by wymienić z czasem na lepsze konwoje, bo póki co mam te najsłabsze.
  Niestety straciłam PG unikat, bo podczas złomowania garaży wrócił z trasy i go nie zauważyłam ale cóż nauczka na 2 raz. Piszę o tym by inni gracze posiadający unikaty ustrzegli się mojego błędu.
  Na obecną chwilę z zamiany 150 zestawów w 1 garażu na konwój jestem zadowolona :) .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>