27 myśli nt. „Konwoje i dodatkowe korzyści

 1. Wiem że to dopiero początek ale na ten samochód nie wymienię swojej floty która składa z elitarnych samochodów i tracę sporo na ładowności choć zyskując sporo czasu na klikaniu przy wysyłaniu aut w trasę mimo to trzeba poczekać na Pg i auta o ładowności ok 4k ton i to nie po poł rocznych badaniach silnika. Jeśli nic się nie zmieni cały zamysł nic nie da

 2. Z tego co mi wiadomo to tylko Scania testuje konwoje, Huragan przypomina mi wyglądem Scanie i dopuki inne marki nie zaczną takiego systemu wprowadzać nie powinny inne auta mieć takich opcji.

 3. @Speedy troszkę szkoda że temat na forum już jest zamknięty gdyż w całym tym bałaganie wzajemnego obrzucania siebie i Ciebie błotem przez graczy zabrakło podstawowego podsumowania pomysłu:
  1) odciążenie serwerów:
  + redukcja ilości zestawów/kierowców (zaliczone)
  + eliminacja niekończących się skryptów „multicośtam” (zaliczone)
  +uproszczenie gry? (w pewnym sensie zaliczone: 1 konwój = 1 kliknięcie wysyłania)
  ?wymagane premium: było, jest i będzie= nie chcesz nie kupuj i dalej się baw z wysyłaniem tysięcy zestawów ale już bez multi skryptów bo te wymagają premium a przy konwojach stają się zbędne.
  Do wszystkich „płaczków” ze stażem w grze poniżej 12 miesięcy mających 3-4 niepełne garaże:
  wróćcie tu za rok jak się dorobicie 20 garaży po 150 zestawów i powtórzcie swoje posty a wtedy podyskutujemy.

 4. bardzo dobre podsumowanie i jeszcze jeden ważny plus kupujemy konwój wart 150 samochodów ale za to kupujemy tylko jedną dowolną naczepę w cenie pojedynczej a to też duży atut bo praktycznie bez strat pienięznych można wymieniać .To też duża zacheta i oszczednośc dla wielu.

 5. Właśnie wysłałem swój 1wszy konwój :) rewelacja, oto powody:
  1. 2 kierowców do ogarnięcia
  2. Jedno auto, które na raz zabiera 100 innych aut.
  3. Jedno auto jedzie z tą samą prędkością więc żadne ze 100 aut mi się nie rozjedzie.
  4. W garażu mam porządek – przebieg pod kontrolą, kierowcy pod kontrolą bo będzie ich max 10.
  5. A to że ładowność mniejsza to cóż :) nie można mieć wszystkiego

  Pozdrawiam

 6. Widzę że łańcuszek wzajemności ma się dobrze. A jeżeli ktoś się z czymś nie zgadza zaraz jest nazywany płaczkiem lub Bóg wie inny stwierdzeniem. Speedy według mnie zamknięcie tematu dyskusyjnego był tylko strzałem w stopę. Trzeba pogodzić się z tym że będą wypowiadać się w tym temacie osoby które są zwolennikami i przeciwnikami(?) konwojów. A że dyskusja spadła troszkę poniżej poziomu trzeba było poziom podnieść a nie zamiatać temat pod dywan.
  Co do samego samych propozycji aby uatrakcyjnić i zachęcić do korzystania z konwojów dalej dal wielu osób spoza s6 konwoje są marnym rozwiązaniem. *Wysłanie 1 auta zamiast 150 – Wychodzi na to samo / plus jest tylko w powrocie.
  *Odciążenie serwerów jak najbardziej na plus chociaż od pewnego czasu już się nie odczuwa 502.
  *Mniej kierowców do ogarnięcia? Meh…. po zrobieniu większej listy w dziale kadr nie robi nam to wielkiej różnicy.
  *Na jakiej zasadzie miałby być te „Eventowe Konwoje”? Skoro posiadanie zwykłych konwojów wymaga technologii?
  Jak na razie tyle w temacie jak coś wpadnie do głowy to być może się jeszcze odezwę.

 7. Ja rozumiem zadowolenie u niektórych graczy, ale jeśli klikałem 2 lata po to żeby mieć w garażach najlepsze auta ( 95% konvertic) i mam to wymienić na auto o 1/3 mniejszej ładowności lub badać pół roku silnik żeby zbliżyć się do 4k to wolę dalej klikać co jak ktoś zauważył nie jest już takie męczące jak 2 lata temu. Przykro bo miało to być zrobione tak żeby Ci co mają dużo aut chętnie przechodzili na konwoje sam byłem za, ale cóż trzeba czekać co będzie dalej

 8. i jeszcze jedna opcja mi się nie podoba , skoro jest tylko 2 kierowców to może zwiększysz dzienną stawkę , niech kierowca który śmiga na konwojach zarabia tyle samo co 150 kierowców z osobna skoro robi tą samą robotę :P

 9. a może by w konwojach można było ulepszyc silniki do trochę wiekszych ładownosci niż ich zwykłe auta to też fajna zachęta by była do zamiany?

  • Ale przecież Konwoje mają mieć wersje eventowe i będą powstawać nowe samochody… a tym samym kolejne Konwoje, a Konwoje zawsze mają lepszą ładowność niż odpowiednik tej samej ilości aut.

 10. Konwoje do super sprawa ale jest taki problem żeby mieć ten garaż trzeba wybudować sumie 150 miejsc a na to trzeba czasu czyli 150 dni . Tak ja mam teraz najwięcej 70 to jeszcze drugie tyle czyli za dwa miesiące będę mógł mieć konwój. Czy nie dało rady skrócić budowy garaży chociaż o polowe tego czasu co teraz jest?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>