Mapa 2.0

Forum pomysły graczy

nowa-mapa

Na nowej mapie będziemy mogli zobaczyć od teraz także:
- własne garaże z podziałem na zwykły(czarny) i konwojowy(żółty)
- miasta w których nasza cała spedycja ma garaże z sumami miejsc (po najechaniu)

Ps. gdyby ktoś miał pomysły na jakieś inne zestawienia na mapie / czy w zakładach z wykresami wewnątrz gry. Dzięki którym można by łatwiej zarządzać spedycją czy własną firmą to zapraszamy na forum :)

10 myśli nt. „Mapa 2.0

 1. jak mamy mapę na maxa, że widzimy cała Europe to nie widać tych garaży ;/ to jest jakoś do zmiany ?,by było widać chociaż ,że mamy jakiś garaż w jakimś państwie.

 2. Trzeba poprawić ikonki bo nie widać przy jakim mieście jest garaż trzeba najechać dopiero na garaż(ikonkę) ,można zrobić tak jak te łeski google nad nazwą miast no i jakiś wskaźnik by było bardziej czytelne.

 3. co do garaży spedycji, nie da się przy ikonce dodać cyfry z ilością garaży w danym mieście?
  i trochę mniejsze te obrazki bo teraz to jest niezbyt czytelne albo trzeba mocno mapę zoomować

  • Da się porobić jakieś „krótkie opisy / cyfry”, czekam tylko na konkretne propozycje na forum.
   Ikonkę pomniejszymy, a myślę jeszcze nad rożnymi mapami, typu: „tylko garaże zwykłe”, „tylko garaże Konwojowe”, itd .

   • Ikonki do poprawy, w dalszych etapach bym dał zmianę ikonki w miarę rozwoju garaży, garaże powinny być widoczne po przybliżeniu a nie od razu i powinny być mniejsze, a potem można trasy wprowadzić i wbrew temu co piszą nie obciążało by to serwerów aż tak jeśli zrobiło by się to z głową. Co do mapy spedycji to wymaga to dużo testów najlepiej wprowadzić to na wszystkich na raz serwerach i niech ludzie na bieżąco piszą co do poprawy, tak samo z rozwojem bo nie ma co opracowywać wszystkiego przez dłuższy czas aby potem było do poprawy, najlepiej aby mapa kształtowała się sama dzięki słowom graczy .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>