Mini Poradnik Nowego Gracza

Witam , czytając wielokrotne pytania na cb postanowiłem w skrócie napisać dla nowych graczy kilka zdań odnośnie gry. Zwrócić uwagę na podstawowe błędy i niejako pokierować pierwszymi krokami w grze.Zachęcam przed rozpoczęciem gry do lektury:

Tyle tytułem wprowadzenia.

Na początek po rejestracji każdy gracz ma do wykonania pierwsze zlecenie zaznaczone kolorem żółtym, po jego wykonaniu konto zasili nam się kwota 15 000 zł.

Ważne jest dobre wybranie garażu początkowego, najkorzystniejsze jest wybranie miasta w bliskiej odległości od innych: Śląsk,Warszawa -Wołomin , Gdańsk -Gdynia.

Dlaczego to ważne? Otóż pozwoli o wiele szybciej zarobić większe pieniądze w grze w krótkim czasie, obniża nam koszty ,  skraca czas oczekiwania na wykonanie zlecenia.

Po wykonaniu samouczka zdani jesteśmy już na siebie, i oto moje podstawowe porady, najlepszym zarobkiem są zlecenia – „Last minute”, zaznaczone symbolem budzika, co prawda trafiają się losowo i „złapanie kilku” to dobry start. Obok są zlecenia z gwiazdką, są to zlecenia lepiej płatne i znikają po uzyskaniu 1 000 000 (1 mln) zł.

Zaczynamy grę z pojazdem mogącym przewozić towary zaznaczone jako kontener, wiec tylko takie nas interesują , można łączyć zlecenia w jedno większe, warunkiem jest takie samo miejsce docelowe.

Otóż nowa forma w grze są zlecenia powrotne, warunkiem jest posiadanie kierowców o statusie 4* gwiazdek, zaczynając grę mamy w urzędzie pracy tyko 1* wiec najskuteczniejsza będzie prośba na cb do graczy o podesłanie do urzędu pracy kilku 4-5*, zatrudniając ich można rozpocząć zlecenia powrotne.

W kolejnej części podpowiem jakie zlecenia, na jakie odległości są najbardziej opłacalne i wyjaśnię jak mamy działać by firma zarabiała 100-150 tys dziennie przy najmniejszych pojazdach.

Jedna myśl nt. „Mini Poradnik Nowego Gracza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>