Pomocnik – Pan Oktanek

Na pomysł jednego z graczy wprowadzamy pomocnika Pana Oktanka, którego celem będzie pilnowanie aby nasze samochody były zatankowane i gotowe do wykonywania zleceń.

Pan Oktanek:
- tankuje samochody które wracają z trasy (o ile jest paliwo w zbiornikach),
- zamawia najlepsze paliwo do zbiorników, jeśli poziom paliwa spadnie poniżej 50% w trakcie jego tankowania.Przechwytywanie

Ikona samochodu mówi nam o tym ile samochód w tym miesiącu zatankował nasz pomocnik. Natomiast ikona garażu mówi o ilości złożonych zamówień na paliwo do zbiorników w garażach.

Pana Oktanka możemy zakupić w Platynowym Sklepie.

Natomiast dyspozycje dla Niego możemy wydawać w Profili (nick) i tam w zakładce „Pomocnicy” znajdziemy:

Przechwytywanie

14 myśli nt. „Pomocnik – Pan Oktanek

  1. Pan Oktanek powinien mieć funkcje zamawiania paliwa określonego rodzaju i przy określeniu ceny maksymalnej, tak aby gracz miał mozliwośc kontrolowania tego co on zamawia. Funkcja określenia poziomu procentowego też by sie przydala, bo czasami cena atrakcyjna potrafi sprowokowac do zakupu nawet gdy w zbiorniku jest prawie pełno.

  2. Obecnie Pan Oktanek ogólnie jest mało pomocny. Przynajmniej u mnie. Wziąłem na próbę i szkoda wydawać czeki. Gdyby jeszcze miał dojścia w rafineriach i załatwiał zniżkę na paliwo byłby bardziej „opłacalnym” pracownikiem

  3. Witam, jak go chwilowo wyłączyć aby nie tankował pojazdu z automatu jeśli chcę skorzystać z platynowej karty tankowania do pełna ? :)

  4. zamawia najlepsze paliwo do zbiorników, jeśli poziom paliwa spadnie poniżej 50% w trakcie jego tankowania.

    ”w trakcie jego tankowania” a co z garażami w których nie ma paliwa bo gdy samochód był tankowany paliwo było za drogie?
    Właśnie mam taką sytuacje że w kilku garażach jest pusto i paliwo nie jest zamówione

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>