25 myśli nt. „Prototyp 170 v3

  • To jest bardzo realistyczne…. wydaje mi się że bazują na scanii r800/r1000 sprawdź sobie w google jak one wyglądają i co do Scanii też napiszesz że robią kosmiczne ciągniki?

   • kolego, scania r1000 to prototyp, który nigdy nie wszedł do produkcji seryjnej, a jest jedynie ukazaniem przyszłości. nie widzę sensu wprowadzenia do gry prototypów w dodatku nie ukrywajmy brzydkich.

 1. Więc, tak widać, że ten ciągnik jest wzorowany na Scanii R800 [bynajmniej ja tak odczuwam], ale tak jak już koledzy wyżej szyby troszkę powiększyć i grill zmniejszyć i będzie ładnie. Ogólnie jest jest brzydki, ale kosmiczny w jakimś stopniu na pewno, ale co poradzić, za parędziesiąt lat to będzie już norma wyglądu takiego ciągnika.

 2. UWAGA MAM PROPOZYCJĘ!! proponuję zaniechanie wyżej wymienionego projektu, a stworzenie od nowa Speed Huragana, dlatego że wygląda on bardzo bardzo słabo i zdecydowanie odstaje od reszty. @speedy @emmilius co o tym sądzicie i dlaczego nie?

  • To niemożliwe – mam na myśli zaniechanie projektu.

   Pamiętaj, że Twoje subiektywne zdanie nie może wpływać na ogół, niektórzy będą woleli takie przyszłościową ciężarówkę.

   Co do odnowy Huragana, to jest możliwe.

   • moje subiektywne zdanie ma odzwierciedlenie w komentarzach pod tym projektem, większości się jednak nie podoba.

    fajnie, że dałoby się odnowić huragana, bo wygląda jakby był z plasteliny. wcześniej jak padały propozycje przerobienia bestii z wersji pg na zwyczajną pisałeś, że nic nie zyskujemy wprowadzając takie same auta. ja uważam, że zyskujemy to samo co jakbyśmy wprowadzili nowy pojazd. w końcu w realu są wypuszczane wersje ciągników przeznaczone do rożnych prac. dlatego wychodzę z propozycją zrobienia zwyczajnej bestii (zamiast transformersa) w niedalekiej przyszłości, a teraz przerobieniu huragana.

   • Speedy… Ty niczego nie porzucaj.

    Kontynuuj projektowanie tego futurystycznego pojazdu, tylko pomyśl o jakichś fajnych parametrach.
    I nie rób 10 wersji prototypów. Zaskocz nas pozytywnie.

    Pozdrawiam i czekam na wyniki.

 3. Jak dla mnie jest bardzo fajny :)
  widać modern dizajn co do bocznych szyb..
  zobaczcie jakie teraz robią w nowych pseudosportowych autach szyby..
  ok, mało funkcjonalne.. ale na co Ci tutaj funkcjonalność, tu liczy się wygląd, a tutaj masz potężne auto z agresywnymi zarysami :)
  9/10
  jedyne co bym zmienił to przedni zderzak jest strasznie łysy.. jakieś wcięcia bym tam dał :P

 4. Jak dla mnie bardzo fajny, lubię takie kosmiczne kształty ;D To gra dlatego nie widzę sensu kierować sie tylko rzeczywistością, fajnie będzie jak twórca troche pofantazjuje ;D Teraz jest łądnie itr zymam kciuki żeby tak zostało.

 5. z całym szacunkiem dla projektanta i włożonej przez niego pracy moim zdaniem wizualnie do kitu. Sam zderzak burzy proporcje – za bardzo wysunięty do przodu a jeśli już miałby zostać to światła zdecydowanie wypadałoby podnieść. Sprawia wrażenie zburzonych proporcji. Chociaż może to i złe słowo – chodzi mi bardziej o symetrię, ale nie samą w sobie z punktu widzenia jej pojęcia, bardziej wyważenia… kuźwa – właśnie proporcji :] – bardzo ciężko wygląda przednia podstawa auta. Podziwiam za umiejętności i chęci ale nie podoba mi się :( (bez obrazy ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>