10 myśli nt. „Prototyp 171v2

  1. Teraz o wiele ciekawiej wygląda . Filtry powietrza w dobrym miejscu są , wiec zostają . Pytanie tylko czy pozostaną takie jak w Twojej propozycji fotce , czy też zrobisz tak jak ja proponowałem z wlotami powietrza nad nosem . Na drugiej fotce w poprzednim info o Prototyp 171. A co do tych rur wydechowych kominów to jakoś nie spotkałem się z takim umieszczeniem na skraju sleepera jak na tej fotce co podałeś jako przykład . Ale to może dlatego że brałem pod uwagę inne modele gdzie rury-kominy są umieszczone w rogu kabina-speeper i gdzie są obudowane osłonami . A może te osłony dają taki efekt . Tak samo dziwi mnie że te rury wychodzą na tej przykładowej fotce ze zbiornika , bo jak przeglądam fotki to rury faktycznie idą koło zbiorników i daje to taki efekt jak by do zbiornika wchodziły ale one idą pod kabinę . Mimo wszystko kawał dobrze wykonanej pracy i podoba mi się jak i już na pierwszej wersji przypadł mi do gustu . Jest masywny i chyba robiony na przykładowej fotce KW ;]

    • No i przyjrzałem się dokładnie na tej fotce co dałeś jako przykład na którym się sugerowałeś tworząc powyższy model trucka rury-kominy nie wychodzą ze zbiorników , tylko bardzo blisko zbiornika zawijasem idą miedzy stopniami a zbiornikiem pod kabinę . Wiec musisz to zmienić bo bardzo to szpeci i rzuca się w oczy . i Trochę głupio wygląda . Zapomniałem o prześwicie na zderzaku , zostawił bym już tak jak jest .

  2. Kominy mogą zostać jak są,tylko rzeczywiście na przykładowej fotce nie wychodzą ze zbiornika a tylko go dotykają i znikają pod stopniami.No i ten zderzak wydaje mi się trochę za szeroki,jak już ktoś zauważył bardziej przypomina pług niż zderzak :)

  3. mi się podoba tak jak jest ja bym nic nie zmieniał z wyglądu a do dodatków bym udostępnił wszystkie te kangurki spojlery itd. POZDRAWIAM.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>