17 myśli nt. „Prototyp 171v5

  1. W mojej ocenie wygląda kapitalnie , bardzo dobra robota . Posiada wszystkie cechy typowego amerykańskiego trucka , z uwzględnieniem wszystkich dodatków wizualnych . Tego właśnie oczekiwałem , nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń . Pozdrawiam Twórcę . To teraz tylko ino patrzeć jak zostanie wprowadzony do gry . Oby tylko Speedy wybrał odpowiednią specyfikacje która nie będzie upodleniem dla ikony amerykańskiego transportu drogowego.

    • O właśni trafiona uwaga . Ja się tak zaabsorbowałem ogólnym wyglądem wizualnym , głównie skupiając uwagę na ognistej grafice jak i wyjściu rur wydechowych spod kabiny że nie zauważyłem braku lusterek bocznych i zarysów siodła nad nadwoziem . Ale ogólnie jak najbardziej pozytyw .

  2. Proponuję bardzo mocne silniki i duży tonaż. W końcu amerykańskie ciężarówki są potężne więc niech to będzie najmocniejszy ciągnik.

  3. Naprawdę mi się podoba chociaż ja osobiście nie przepadam za typami ciężarówek amerykańskich ale fajny. Ja czekam na jakieś nowe wyrotki kontenery tandemy itd. :-) Pozdrawiam :-)

  4. Ciągnik najlepszy jaki widziałem w tej grze. Mama nadzieję, że nie będzie przeznaczony do pg. Mam również nadzieję, że jego ładowność przekroczy 25 000. Pozdrawiam Twórcę. Robota na 6+

  5. Po pierwsze, mógłby mieć inny kolor, bo trocchę za bardzo zlewa się z tłem, po drugie, kabina taka jakaś kanciasta jak w ciężarówkach z czasów II wojny światowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>