6 myśli nt. „Prototyp 176v1 – cysterna

  1. Speedy widzę, że masz taki sam problem jak z wersją dla zwierząt. Proponuje wykorzystać podwozie z wersji, którą mamy na zwierzakach. Ładowność i silniki te same więc jedna oś wystarczy. Zgadzam się również z opinią, że pompy powinny być proporcjonalnie mniejsze (w końcu ładowność jest góra 5,3t więc i przedziały zbiorników będą max 2-4). Skoro tak rozbudowujesz Firsty o kolejne wersje to może warto dołożyć wersje wywrotki o tej samej ładowności, proponuje też dorobić wywrotkę Tandroma o ładowność 10t-13t. Byłby wtedy pełny wachlarz do wyboru:)

  2. odgorny zaladunek cystern jest likwidowany, pod klapa sa zawory sluzace do zaladunku cysterny i ewentualnie licznik i pompa, miedzy kabina a beczka powinno byc zwijadlo z wezym sluzace do dystrybucji paliwa:) ja jestem za dwiema osiami z czego druga pojedyncza(nie na blizniaku)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>