31 myśli nt. „Prototyp 199

  1. model zapożyczony z oryginalnego Volvo vnl 760 , 780
    wiec proponował bym coś zbliżonego w nazewnictwie , np Valvank 067lnv , Volfank 087lnv lub inne skojarzeniowe do volvo ;)

  2. Drodzy, Koleżanki i Koledzy nie róbmy profanacji . Z tymi nazwami kojarzącymi się z oryginalnymi truckami, takimi jak Kenworth , Peterbilt , Fraithliner . Niech to będzie jakieś przekształcenie nazwy Volvo. Bo to tak jak by naszą polską syrene sport nazywać lamborghini , ferrari albo porsche . Choć na tamte czasy nasza poczciwa syrenka deklasowała porsche pod względem wizualnym karoserii nadwozia ;)

  3. Ewidentnie maska zbyt gwałtownie opada do przodu, to powoduje że grill jest za mały w związku z czym ja nazwałbym go Mrówkojad.

  4. Siemka z racji tego ze auto jest podobne do tego w jakie zamienił sie Lider Autobotów Opitmus Prime proponuje nazwe dla niego ,,PRIME 700ML”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>