21 myśli nt. „Prototyp 181v3 – szukamy nazwy

 1. Najbardziej to ten model przypomina mi KENWORTH W900.
  Silnik pojemnosci 15 litrów, moc do 577KM. Stosowane są dwa silniki diesla firmy Caterpillara i Cumminsa

 2. Witam . Kojarzy mi się z truckiem ; Peterbilt 359 . I sporo się różni od Shadow Konvertic ( który był wzorowany na trucku Kenworth ) . Wiec może stworzyć nową markę .
  Paific Classic lub Paific Classic 6×4 ( jeśli tworzymy nową markę trucków z nosem – silnikiem przed maską , i wszystkie nowo powstałe trucki z nosem określamy marka Paific )
  Shadow Paific 953 lub Shadow Paific 6×4 ( jeśli podpinamy go pod gamę marki Shadow )

 3. Witam was.
  Trzeba pomyśleć o dodaniu samochodzików do marki Rombult jest tam tylko jeden samochód. Moim zdaniem i moją decyzją jest nazwa dla tego samochodu to:

  Rombult xXxMax.

 4. Hauler Long Liner. Obawiam się tylko jaka będzie jego cena skoro Europejskie ściany kosztują już po 900 tys to boję się że te półtorej bańki osiągną a jeśli to ma być sposób na marudów którzy płaczą że nie mają co z forsą robić to szkoda jednak. Można po prostu ustawić im automat że codziennie zabiera im po 2 miliony ale nie wywalać takich cen za te Ciągniki. Pozdrawiam

 5. witam i mam nadzieje ze beda wybrane 3 nazwy i formie ankiety koncowa nazwa
  nie jak poprzednio na telefon bez konsultacji
  proponuje poszezyc rodzine Rombult lub Shadow
  nadajac jakas rozsadna nazwe
  pozdrawiam

  • Czyli rozumiem że teraz mamy dyktaturę?
   Kiedyś wcale nie pytałem o nazwy, teraz pytam raz poszła inna niż w komentarzach i też od gracza, ale widzę że to już się nie liczy.

   Nazwa została wybrana i po sugestii gracza Miron.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>