R4 – wyścig spedycji – zapowiedź

R4 jest pierwszym serwerem konkursowym gdzie wygrywa cała spedycja.

Data otwarcia świata:
1.08.2015r.
godz: 18:00

Do wygrania:

Shadow Dreamliner 1 200 KM

Shadow Dreamliner 1 200 KM

Po jednej sztuce dla każdego członka zwycięskiej spedycji.

Trochę zasad:

  • Głównym zadaniem jest wykonanie 10 zleceń.
  • Spedycja może składać się z maksymalnie 5 członków.
  • Zlecenia są ustawione z góry przez system, dla każdej spedycji takie same, poziom ich trudności będzie powiększany w raz z każdym kolejnym.
  • Serwer zostanie zamknięty w momencie gdy, pierwsza spedycja pobierze zapłatę za 10 zlecenie, wszystkie muszą być wykonane terminowo, w przypadku nieterminowego wykonania spedycja wykonuje zlecenie ponownie.
  • Nie będzie można zmieniać spedycji, ani jej rozwiązywać.

Wszystkie zasady zostaną opisane w kolejnej zapowiedzi, po której będzie można się rejestrować i oczekiwać na start.

15 myśli nt. „R4 – wyścig spedycji – zapowiedź

  1. No no.. spróbuję z całą pewnością :) Świetny pomysł na zwiększenie poziomu rywalizacji. Jeszcze poczekam na szczegóły jak to będzie wyglądało, czy będzie od samego początku spedycja, czy powiedzmy spedycje powstaną po tygodniu na zasadzie zgłoszeń.. Ciekawi mnie to :)

  2. Dla urealnienia poziomu trudności, w sklepie platynowym będzie można kupić tylko kierowców z 5 gwiazdkami? Czy też będzie dostępna pełna opcja zakupów?

  3. Czyli jest szansa, że nie będzie w ogóle sklepu platynowego :) . Jak by tak było, to ja się chętnie pobawię na takim serwerze, gdzie faktycznie trzeba będzie się wykazać pomysłowością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>