Brak OC

Forum pomysły graczy

 Już niedługo zostanie wgrana poprawka stawek za brak opłaconego OC w samochodzie.

Główne zmiany:

 • jeśli gracz ma powyżej 50% reputacji, spada ona o 1% w momencie otrzymania mandatu,
 • jeśli gracz zarobił powyżej 10 mln zł, to kwota jaka go obowiązuje za brak OC to 60 000 zł, czyli 10 razy więcej niż normalnie,

18 myśli nt. „Brak OC

 1. o nie to porazka bedzie tyle kasy za mandaty za brak oc ee jak tak bedzie to skoncze ta gre bo to sie nie bedzie oplacalo grac zamiast wprowadzac udogodnienia to zwalacie ze niby gracze dawaja takie propozycje porazka

 2. Kolego im trudniej tym lepiej, mnie nie cieszy gra gdzie wszystko jest banalne i po kilku kliknięciach już jesteś szycha. Niech jakiś poziom będzie utrzymany, bo dla kogoś kto ma miliardy 6k pln za mandat to śmiech, więc niech i oni się teraz pomartwią o OC a nie tylko początkujący.
  P.S. Weź od czasu do czasu słownik do ręki ;)

 3. Bardzo dobry pomysł.
  Chociażby z takiego powodu jakim jest np. Arcze.
  Gracze rozbudowują się, zarabiając coraz więcej – a stawka jest taka sama jak dla gracza, który dopiero zaczął grę.

  Sprawiedliwsze rozwiązanie.
  na +

 4. Widzę, że już bez premium sie nie będzie dało grać mając kilkaset samochodów. Najpierw 30-40 minut dziennie trzeba klikać w banku, później 30-40 minut płacić OC, więc chyba trzeba skończyć z grą. Nie zmusicie takimi rozwiązaniami do wykupienia premium większej liczby graczy niż tych którzy zrezygnują z gry. Zabijecie ten model biznesowy. No cóż najwyżej będę miał więcej czasu, albo wybiorę grę w której nie zmusza się mnie do wykupienia czegokolwiek aby gra miała jeszcze sens. Pozdro.

 5. A jakie chcesz kolego jeszcze nowe samochody w grze widzieć? Jest zdecydowanie wystarczająca ilość ciągników do wyboru do koloru.

 6. Speedy, ja proponuję, żeby opłata za licencję na przewóz międzynarodowy była uzależniona od reputacji. Tzn żeby była zdecydowanie wyższa. Nie bójmy się takich liczb jak 100 mln dla gracza z reputacją 90%.

 7. Bo niektórzy żyją jeszcze w świadomości, że taka gra może być na darmowym serwerze, a wszyscy robią wszystko charytatywnie :)

 8. Kara za brak OC to koszt jakiś 4800zł dla samochodów ciężarowych, jest to trzy krotna wartość najniższego wynagrodzenia w Polsce (2013r.).
  To 60.000zł to nie wiem z jakiej trąby wytrzaśnięte. Już lepiej jakby wprowadzić ubezpieczenia OC dla naczep – bo przecież takie prawo obowiązuje.

 9. OKI, klikologia w grze, przelała czarę goryczy, a w zasadzie czasu potrzebnego do obsługi gry, od 2 godzin siedzę i wykupuję OC w samochodach. Skończyło się myślenie skończyła się gra. Nie jest tak, że serwer bez opłat nie ma sznas się utrzymać. Aby obsługiwać grę potrzeba od kilkudziesięciu do kilkuset kliknięć. Za tym idzie wartość strony dla reklamodawców. Prawda jest taka, że są gry (wiem bo gram lub grałem) w których nie zmuszają do dokonania wyboru wykup remium lub zaklikasz się na śmierć. Szkoda, bo grało się całkiem fajnie, a jak widać po reklamach to liczba kliknięć był na tyle atrakcyjna aby ktoś za to zapłacił. Kończę zlecenia i odchodzę. Dzięki za miłe spędzanie czasu, ale mam dość. Myślę, że takich jak ja będzie więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>