Budynek administracyjny – zmiany

Budynek Administracyjny a dokładnie jego koszty związane z rozbudową, czy utrzymanie uległy zmianie.

Została wprowadzona wersja która:

  • nie posiada cyklicznych kosztów utrzymania budynku,
  • ceny za rozbudowę są większe.

Myślę, że to rozwiązanie jest lepsze z prostego powodu, brak cyklicznych kosztów które pozwalają zawsze wrócić graczom po jakimś dłuższym odpoczynku gry, a w przypadku graczy grających powodowały tylko jeden dodatkowy rachunek każdego dnia.

Szczegółowe zmiany cen: poradnik.

Zmiany zostały wprowadzone z powodu tego, że w grze pojawił się Event Progresji który pozwala na bardzo ładny zarobek.

Dodam, że planowana jest także zmiana stawek w Konkursach Spedycji (na większe), jednakże w nowym systemie zmieni się system rozdzielający ilości (nowy system ma być bardziej sprawiedliwy) a także nowe nagrody związane z Siedzibą Spedycji.

3 myśli nt. „Budynek administracyjny – zmiany

  1. Moze by zmienic lvl 30 na 50. Czyli do 50 lvl bedzie 50k x lvl x lvl i dopiero potem niech wejdzie 100k. 50 lvl daje nam dealera zagranicznego. Pozdr

  2. Problemem nie jest koszt budynku administracyjnego, ale caly event Progresji. Jest to event zrobiony tylko pod pojedyncze spedycjie PG ktore sa w stanie nabić bajońskie sumy notabene nieosiągalne w tym samym evencie dla spedycji nawet kilkuosobowych.

    Dlatego skorygować powinienes nie koszt budynku ale zarobek w ym evencie, inne wzory przeliczajace zarobek. Pozatym jezeli problemem jest zarobek w Progresji to zmieniasz tylko jedną z kilkunastu rzeczy ktore sa za pieniadze takze „łatanie fundamentu tasmą klejącą”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>