Cena złomowanego samochodu

Cena złomowanego auta bądź naczepy jest teraz zależna od rankingu gracza. Gdy zarobi on ponad 10 mln zł, kwota jaką będzie otrzymywał na złomie za swoje samochody wynosić będzie 10%, początkowej ceny.

Jutro powinno pojawić się multi złomowanie aut i naczep.

19 myśli nt. „Cena złomowanego samochodu

 1. Cóż, jak widać wstawiać wozów do komisu się nie opłaca, bo – blokuje się miejsce na nowe a i nie zawsze znajdują nowego nabywcę. Złomować też już się nie opłaca, to suma będzie śmiesznie niska w porównaniu z zakupem. Jedynie co to „orać” wozy i naprawiać dopóki system nie napisze, „że brak możliwości naprawy” .

 2. @żmijka: hue hue co to znaczy, że „się nie opłaca złomować”? bo nie bardzo rozumiem, ile chcesz dostać za coś co wyrzucasz do śmieci (przerabiasz na żyletki, niszczysz)? „Złomować też już się nie opłaca, to suma będzie śmiesznie niska w porównaniu z zakupem.” Tzn. zjeść ciastko i mieć ciastko?? To tak nie działa.

  „wstawiać wozów do komisu się nie opłaca, bo – blokuje się miejsce na nowe a i nie zawsze znajdują nowego nabywcę.” Cóż, widocznie trzeba umieć sprzedać heheh, co prawda ja jak wystawiam to zaawsze się sprzedaje – widocznie wiem jak to robić. Taka mała rada: jak wystawisz szarego grata stan 70% bez oc za maksimum to nie dziw, że się nie sprzedał.

  I bardzo dobrze, że ceny zostały obniżone, choć ja osobiscie bym zaryzykował i obniżył jeszcze bardziej ze względu na szybki zarobek.
  Ceny za pojazdy wyłączone z eksploatacji powinny być jeszcze niższe, bo z takimi pojazdami nie da się już wozić, czyli są kompletnie nie potrzebne -> bardzo niska suma za złomowanie np. 5% wartości początkowej.

 3. Cytat:
  „… Cóż, widocznie trzeba umieć sprzedać heheh, co prawda ja jak wystawiam to zaawsze się sprzedaje – widocznie wiem jak to robić. Taka mała rada: jak wystawisz szarego grata stan 70% bez oc za maksimum to nie dziw, że się nie sprzedał…”
  Ubawiłeś mnie setnie, zwłaszcza ostatnim cytowanym zdanie.
  Jak widać z tego co napisałeś, żyjesz w przekonaniu, że tylko Ty masz jedyny patent na sprzedaż aut w komisie. Ale co tam, wolno Tobie.
  A tak dla Twojej wiadomości. Odkąd gram w tą grę, a gram dość długo, to jeszcze nie widziałem w komisie ciągników lub naczep, za cenę wyższą niż minimum.

 4. Gdyby sprzedawanie w komisie jednocześnie zdejmowało ciągniki i naczepy ze stanu, to nie ma sprawy. Mogę je wystawiać, ponieważ w ich miejsce będę mógł kupić nówki sztuki. Skoro jednak nie można tak zrobić, to złomowanie jest lepszym wyjściem.

 5. @scania, no to współczuję ci chłopcze, ale chyba grasz dość krótko albo rzadko zaglądasz do komisu jak piszesz takie rzeczy.
  podam taką ciekawostkę, że swego czasu na zmułe skupowałem samochody sprzedawane za minimum, następnie naprawiałem, doposażałem, malowałem, kupowałem oc i wystawiałem za maksimum. do tej spory sprzedałem tak 172 samochody.

 6. @qwertyqaz
  „wstawiać wozów do komisu się nie opłaca, bo – blokuje się miejsce na nowe a i nie zawsze znajdują nowego nabywcę.” Cóż, widocznie trzeba umieć sprzedać heheh, co prawda ja jak wystawiam to zawsze się sprzedaje – widocznie wiem jak to robić. Taka mała rada: jak wystawisz szarego grata stan 70% bez oc za maksimum to nie dziw, że się nie sprzedał.”
  Nie wiem jak tobie ale mi auta i naczepy wystawione za miń wracają z komisu jako niesprzedane i muszę po kilka razy wystawiać.
  @qwertyqaz
  „podam taką ciekawostkę, że swego czasu na zmułe skupowałem samochody sprzedawane za minimum, następnie naprawiałem, doposażałem, malowałem, kupowałem oc i wystawiałem za maksimum. do tej spory sprzedałem tak 172 samochody.”
  Wymyśl coś lepszego bo kompromitujesz się

 7. Coś bardzo nie HALO…

  Proponowana suma 6 800 zł za kontener 100% z przebiegiem 11 599 km.

  Naczepy w cenie Scorpio.

 8. Rozumiem, że na złomie cudów nie dostajemy za samochód/naczepe, ale w takim razie proszę ułatwić nam sprzedaż pojazdów. Potrzebuję zrobić miejsce na nowe samochody, więc wpadłem na pomysł że je wystawię do komisu, a tu.. „sprzedaż możliwa xx/xx/xx”. No więc zezłomuję, i klops.. „cena 7000zł”.

  W takim przypadku jestem uziemiony, bo złomowanie totalnie nie ma sensu, a sprzedać nie mogę bo OGRANICZENIE CZASOWE -_-

  Uprzejmie proszę o zniesienie tego ograniczenia czasowego, a rozwiązanie problemów z przelewaniem w jakiś innych sposób, proszę nie utrudniać gry, bo nie mam czasu aby przesiadywać i czekać aż mi minie jakieś śmieszne 14 dni.

 9. Ja spróbowałbym jeszcze zrobić tak : Sprzedajemy wóz na złom, a w rzeczywistości trafia on do windykatora i jest licytowany. W ten sposób ten kto chciałby mieć auto takie jak my złomujemy może je kupić .Licytacje zaczynałyby się od ceny 50% kwoty, którą damy u dealera.

 10. a ja powiem tyle
  jest to jak najbardziej ok ze wzgledu na to ze w rzeczywistosci za np nowego merca w salonie dajemy 200tys zł a na zlomie ok 600zł za tone. i mozna by bylo cene zlomowania uzaleznic od masy naczepy czy tam ciagnika… tyle ode mnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>