Dział kadr – odświeżenie zakładki.

Dział kadr doczekał się aktualizacji, co nowego?
1. Stronicowanie wyników, nie wyświetla nam się lista 200 kierowców, tylko zostali oni podzieleni po 25 na stronę.
2. Wybór sortowania:
- płaca – od najmniejszej płacy na pierwszej stronie do największej na ostatniej,
- umiejętności – od najmniejszej ilości gwiazdek,
- morale – od najsłabszego morale.
3. Pamięć naszych ostatnich wyborów, teraz wchodząc w filtr „wolny”, wybierając stronę 5 i dając kierowcy X urlop, po przyznaniu urlopu wracamy automatycznie do zakładki „wolny” i do strony 5, to chyba jedna z najbardziej przydatnych zmian.

19 myśli nt. „Dział kadr – odświeżenie zakładki.

 1. brakuje tylko jeszcze zakładki „WSZYSCY” ? tak to bedzie OK, bo szczerze taki filtr jest OK, tylko co w przypadku jak ktos chce miec wszystkich na liscie? :) bede wdzieczny jakby dalo sie dodac taka wlasnie zakladke :)
  pozdrawiam!

 2. Fajna zmiana, przydatna :D moim zdaniem przydała by się jeszcze opcja wysyłania na urlopy i szkolenia kilku kierowców na raz tak jak jest z wysyłaniem aut :D

  • Co do multi zarządzania kierowcami, to proszę o cierpliwość, aktualnie chcemy poprawić stronę, do tego by przestała przymulać, ponieważ gorsze chyba jest czekanie na stronę niż klikanie po niej…

 3. Wg mnie przydałaby się zakładka wszyscy.
  Łatwiej wtedy przejrzeć kierowców (jak sie nie ma ich za dużo) bo tak skakać po tych kartach i szukać….
  Fajna opcją byłaby możliwość regulacji ile kierowców ma wyświetlać się na stronie… bo 25 może być mało lub chociażby średniokomfortowo gdy mamy ich np 27 czy 30….

  • 25 powiadasz mało, ale zobacz ja mam monitor 15,6 cali bodajże czyli malutki, ale jak ktoś ma teraz 17 cali, to przypuszczam, że to 25 kierowców starcza na całą stronę więc jeśli szukamy konkretnego to nie musimy dodatkowo przewijać strony w górę i dół.

   A jakiego szukania kierowców wg Ciebie jeszcze brakuje?

   • wg mnie powinna być jeszcze opcja wyświetlenia wszystkich – tak po prostu wszystkich zatrudnionych, bez żadnych dodatkowych kryteriów..
    wtedy jeżeli wiesz jak kierowca się nazywa CTRL+F i znajdzie Ci od razu (niepotrzebne przewijanie) a tak sprawdzasz każdą stronę po kolei…
    Podsumowując – zostawić to co jest (jeśli chodzi o kryteria) i dodać opcję wszyscy zatrudnieni kierowcy.

 4. Wkurza mnie to nowe sortowanie… Gucio tu widać. By dowiedzieć się jakich mam jeszcze kierowców z 1-3g to muszę się naklikać. W poprzedniej wersji widziałem wszystko. Dajcie chętnym możliwość włączenia poprzedniego widoku. Ten jest do bani.

 5. A ja mam pytanie dlaczego nie można zmienników wysłać bezpośrednio z samochodu na urlop/szkolenie? Kierowców można, więc chyba autor zapomniał dokleić dwa linki w odpowiednim miejscu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>