Event progresja

Jeden z graczy słusznie stwierdził, że aktualny ranking który zlicza tylko ilość wykonanych zleceń jest mało sprawiedliwy i zaproponował takie zmiany:

  1. Dodanie zliczania odległości na jakie zostały pobrane zlecenia (czyli jak spedycja wykona zlecenie terminowo na 10 km, to do licznika będzie dodane 1 zlecenie i 10 km, przy kolejnym dobrze wykonanym (na 123 km), licznik zmieni się na 2 zlecenia i 133 km, dzięki czemu będziemy mogli obliczyć średnią odległość zleceń i to wg niej powinniśmy oceniać spedycję.
  2. Druga sprawa to nagrody, gracz zaproponował aby spedycje nagradzać po uzyskaniu pewnych przedziałów odległości, np. 100 000 km (chodzi o liczbę 133 km z poprzedniego przedziału).

W związku z tym wprowadzenie opcji na S6 i pierwszego eventu zostanie opóźnione.

5 myśli nt. „Event progresja

  1. jak rozumiec mierzona odleglosc na jedno zlecenie? jezeli wezme zlecenie 2 800 000 na 100 km a wysle jeden konwoj to przejedzie 100 km ale jak wysle 100 konvertikow po 28000 ladownosci to lacznie przejada 10000 km. ktora z tych odleglosci bedzie brana pod uwage?

    • Będzie brana odległość zlecenia, nie trasa pokonana przez Ciagnik / Konwój, czyli jak wykonamy zlecenie o trasie 15 kilometrów, 10 ciągnikami(czy jednym Konwojem, to bez znaczenia) to zostanie dodane tylko 15 km. Czyli odległość zlecenia.

  2. Ja jeszcze do tego bym dodał inny kolor tych zleceń progresji np. kolor nirbieski żeby odróżniały się od zleceń spedycyjnych

  3. Dobry pomysł. Moja propozycja to uruchamiać event raz w tygodniu na 48 godzin. Myślę, że mogłoby skorzystać z tej opcji więcej spedycji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>