Extra kierowcy – poprawki

Oba moduły Extra Kierowców: Urlopy i Przydział kierowców, zostały poprawione, czekam na Wasze komentarze czy opcja działa poprawnie.

Co zostało wprowadzone?
Główną zmianą był limit, od tej pory możemy zaznaczyć 1000 pól wyboru za pomocą opcji „Multi zaznacz”. Ta liczba może się zmieniać jeśli będą wciąż problemy z tymi opcjami.

5 myśli nt. „Extra kierowcy – poprawki

  1. Wcześniej wszystko działało dobrze jeśli ustawiony był filtr kraju jak wybrane było szukanie we wszystkich to były problemy.

  2. Nie działa. Mam 51 garaży w Niemczech, licznik staje na 500 potem wyszukuje kolejne garaże i po kliknięciu przydziel, niby przydziela, ale jednak auta są bez kierowców. S6

  3. U mnie zarówno na S2 jak i na S5 urlopy i przydziały kierowców działają bez problemu. Kwestią było zwolnienie nadmiaru nie potrzebnych pracowników i odpowiednio ustawić % przy opcjach. U mnie działa bez ustawienia państw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>