Extra kierowcy – przydział

Extra-kierowcy-przydzial

Dokonałem zmian i poprawek dotyczących tej strony, myślę że udało mi się naprawić Wasz problem z tym, że kierowcy nie byli przydzielani lub byli przydzielani bez zmiennika.

Problemem jak zwykłe była ilość aut i kierowców. Dlatego musiałem porozdzielać zaznaczanie na konkretne garaże (guzik obok czerwonej nazwy garażu). A główne zaznaczanie i wysyłanie (Wykonaj i zielona ikona zaznaczania) dotyczą tylko Garażów Konwojowych.

Teraz gdy przeszukamy nasze garaże pod kątem przydziału kierowców wystarczy że klikniemy guzik „Zaznacz wszystkie i wykonaj – Białystok” to garaż Białystok zostanie zaznaczony, kierowcy zostaną przydzieleni a także zniknie z listy. Niestety musimy robić każdy garaż pojedynczo, z racji właśnie dużej ilości informacji wysyłanej gdy wysyłaliśmy po kilka garaży.

Dodatkowo wyszukiwanie w garażach zostało przyśpieszone.

11 myśli nt. „Extra kierowcy – przydział

 1. Tyle ze to nic nie zmienia tak to ja moge przydzielac kierowcow w danym miescie nawet szybciej bo klikam poerwsze miasto wchodze w multiprzydzial i potem tylko strzalka w prawo i przydzielam. Nie czekam az mi miasta przeswietli. Wiec taka opcja moze rownie dobrze zniknac z zakladki extra kierowcy

 2. Ładne jaja sobie z ludzi robicie, równie dobrze mogę klikać każdy garaż osobno to wyjdzie szybciej bo jedno kliknięcie mniej niż klikać w ekstra kierowcy ale lepiej zepsuć coś co działa dobrze bo jakieś trolle miały z tym problem pewnie nawet wiem jakie taki na G.

  • Niestety są pewne ograniczenia systemowe których się pokona. Skoro wolisz starą opcję to proszę z niej korzystać, ja myślę że szybciej wykonasz przydział za pomocą Extra Kierowcy niż po staremu :) . A szczególnie osoby posiadające Konwoje.

 3. Rozumiem.
  Wole starsza opcje bo gram na apce i tak jest szybciej. Oczywiscie kilka razy sprawdze Twoje rozwiazanie moze okaze sie ze jak juz sie przyzwyczaje bedzie to jakos szlo. Ale sadze ze na apce szybciej nie bedzie

 4. Gdyby udało się dostosować magazyny do konwojów, to kierowców by ubyło. Ja sam mógłbym zwolnić ponad 7 tysięcy. Mnożąc to przez liczbę graczy wyszłaby całkiem pokaźna ilość. I serwer miałby dużo lżej :)

 5. Przy konwojach nie ma takiego problemu.
  Można to by podzielić na kilka kliknięć.

  Czemu nie można wybrać po staremu wszystkich znalezionych miast, nawet jak jest poniżej limitu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>