Kierowcy – umiejętności

Pewna Kobieta z S2 poprosiła mnie o pewną zmianę kosmetyczną ( jak to Kobiety), z racji tego że ta zmiana to była chwila to wykonałem prośbę natychmiast :)

Aktualizacja dotyczy zamiany pięciu małych gwiazdek na jedną większą w momencie gdy kierowca osiąga pięć gwiazdek.

Bez nazwy 1

21 myśli nt. „Kierowcy – umiejętności

  • Na podglądzie mobilnym sporo to ułatwi ;) a zmianę naprawdę widać, bo sami ją dostrzegliście. Ewentualnie można ją zmienić na jakiś pomarańcz czy delikatną czerwień.

 1. Chyba masz problemy ze wzrokiem. Różnica jest znaczna i bardzo widoczna.

  Speedy dzięki za tą zmianę, dzięki temu łatwiej będzie mi ogarnąć kierowców czterogwiazdkowych :)

 2. „Właśnie jasno teraz widać, którzy kierowcy są na „full”” – od samego początku było widać że kierowcy są maksymalnie wyszkoleni… Speedy miło by było gdybyś zajął się naprawą automatu spłacania rachunków na S2 ;) Więcej info znajdziesz na faxie czy gdzie tam się pojawiają wiadomości z formularza zgłoszeniowego.

 3. Witam
  Fajnie to wygląda ale jak rozumieć mam to że u mnie kierowcy niby wszyscy mają morale na full (jedna gwiazdka, po trzydniowym urlopie i nic nie robieniu przez kilka ostatnich dni) a minki nie roześmiane na full

 4. Zwalniając kilkanaście tyś. kierowców, byś zobaczył jak zlewają się w pewnym momencie 4-5 gwiazdkowi kierowcy. Cieszę się bardzo, że Speedy wniósł taką poprawkę. Bo teraz wyraźnie widać umiejętności kierowców.
  Pozdrawiam

 5. Zmiana naprawdę niezbędna. Gratuluję. Ciekawe kiedy doczekamy się wprowadzenia pomysłów wnoszących do gry o wiele więcej?

 6. Zmieńcie kolor. Od jednej gwiazdki do 4 srebrny( biały) A ta wielka niech będzie żółta (złota). Dodatkowo można wprowadzić szkolenia ADR, przewóz zwierząt, gabaryt. I takie szkolenie mogło by być możliwe gdy kierowca uzyska co najmniej 2 gwiazdki. Można też wprowadzić kategorię jak na prawo jazdy: do 3,5 t, solówki do 20t i zestawy C+E. To by urozmaiciło grę. T

 7. Wtedy miały by sens te różne solowe cysterny, szkalrze i do przewozu zwierząt. A tak wystarczy zbadać ciągnik siodłowy kupić naczepę w komisie i załatwione. To jest za łatwe. Wprowadzcie jeszcze solówkę silos, taką do 20 t.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>