Kilka informacji organizacyjnych

Podczas aktualizacji:

 • wszystkie samochody kończą trasy, które aktualnie wykonują,
 • wszystkie inne zdarzenia, zakupy, rozbudowy itd, także zostają ukończone,
 • zlecenia w dyspozytorniach są zabierane, gracze otrzymują zapłatę proporcjonalną do stopnia wykonania tego zlecenia, jeśli było to zlecenie spedycyjne to reszta trafia ponownie do spedycji i trzeba je sobie przydzielić,
 • radzimy rozpocząć od razu budowę budynku administracyjnego, ponieważ z racji tego, że posiadacie już sporo garaży brakuje Wam kilku poziomów tego budynku i będzie blokował Wam budowę nowych garaży budowa będzie możliwa dopiero po aktualizacji, tu można poczytać o tym budynku.

Prosimy przed zgłoszeniem jakiegokolwiek błędu najpierw wyczyścić cache przeglądarki, stare pliki u Państwa mogą powodować nieprawidłowe działanie.

23 myśli nt. „Kilka informacji organizacyjnych

 1. Witam. Czyli jesli wysle auta z towarem np 200/200 czyli zabiore calosc to zlecenie jest zakonczone czy wraca do spedycji, a ja otrzymuje czesc wyplaty?

 2. nie wiem jak Wam ale akurat te zmiany mi całkowicie nie pasują zbyt dużo klikania gdzie ma trafić do jakiego garazu poprzednio jak sie wysyłało w trase to pyk pyk pyk i były już w trasie a teraz to trza klikać kto ma wozić przez co ma jechać i dopiero na samochód mi osobiście sie to nie podoba a co do zleceń to baja BRAVO

 3. takie informacje przynajmniej powinno dawać miesiąc czasu aby każdy dokończył zlecenia, a nie teraz burdel ze zleceniami ( samochód jedzie 5 d i brakuje godzina czy ileś Ty zaczniesz aktualizację i 5 d do tyłu ? ) dobrze myślę czy się może mylę ?

  • Źle myślisz, będziesz miał gratis ten czas…

   Aha i wiesz co? Już mi chyba z 10 graczy suszyło głowę, że się ociągam z aktualizacją. I dla niech te dwa dni to stosunkowo za długo. :D Więc ten czas jest mocno subiektywnym odczuciem.

 4. A mnie te zmiany zniecheciły do gry, ale dam szansę Twórcom. Jeśli się przekonam będę grał jeśli nie to podziękuję za zabawę.

   • Nie chodzi o monotonię ale zmianę reguł w czasie gry. Jestem jak najbardziej za wprowadzaniem zmian rozwijających grę, ale nie zmian szykanujących graczy którzy grają już jakiś czas. Jeśli mam rozbudowywać budynek administracyjny do jakiś absurdalnych wymiarów aby móc się dalej rozwijać w grze to uważam to za dyskryminację tych którzy zaufali twórcom gry wcześniej.

 5. A zlecenia międzynarodowe ?
  Jak juz wszystko w trasie ale jeszcze nie dostarczone to co dostaje sie wypłate, lub np 50/100 dostarczone to też czy nie ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>