Konkursy i Eventy spedycji

W najbliższym czasie planujemy wprowadzenie regularnych Eventów Progresji. Następnie będę intensywnie szukał błędów w Extra kierowcy.

Ale chciałbym abyście pomogli nam w urozmaiceniu Konkursów spedycji o różne typy i nagrody, kilka osób pisało już do nas w tych sprawach ze swoimi pomysłami.

Link do forum z działem Konkursów: link.
Link do forum z działem Eventów: link.

Ps. proszę tylko nie traktować tych propozycji jako przymusowego warunku wprowadzenia do gry, przy każdym pomyśle będziemy rozważać ich wartość dla rozgrywki a także wartość pochłoniętego na wprowadzenie czasu.

10 myśli nt. „Konkursy i Eventy spedycji

  1. Siemka moim zdaniem super opcja ze zrobieniem lig w konkursach dodatkowa rywalizacja o utrzymanie sie badz awans do wyzszej ligi.Co do ex kierowcy to byloby fajnie jakby zaczelo dzialac.Pozdro

  2. Witam, proponuję podwoić /potroić kontener/ tonaż w zleceniach Polska – Polska, bo nim auta dojadą z Portugalii do Ukrainy, to w Polsce już dawno będą się nudzić, a gracze, którzy mają mały w miarę tonaż, garaże tylko w Polsce, wcale nie pojadą, lub zrobią niewiele, bo wnet zabraknie towaru.

  3. AD.Extra Kierowcy
    Co Wam nie bardzo działa w tej zakładce? U mnie śmiga, aż miło i nie ma co w niej grzebać, ponieważ to dopiero może doprowadzić do katastrofy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>