Spedycja Konkursy – zmiana

W związku ze zbyt dużą przewagą micro spedycji w konkursie, zostały podniesione współczynniki dla spedycji poniżej 1000 zestawów.

Zmiana zostanie wprowadzona w najbliższym czasie.

6 myśli nt. „Spedycja Konkursy – zmiana

  1. Witam.
    Tylko 1 pytanko: czy gracz posiadający 300 garaży konwojowych zliczony jest jako 45 000 zestawów (S2-4), 30 000 (S6), czy tylko 300 zestawów?

  2. A mnie zastanawia po co rozbicie na spedycje jedno- i wieloosobowe? Przecież jedna czy dwie osoby, to żadna różnica :) Nie byłoby lepiej tego połączyć, abyś miał czas na inne rzeczy zamiast organizowania dodatkowych dwóch konkursów?

  3. dokladnie tak jest i nie ma w tym nic dziwnego czasami lepiej grac samemu niz wozic towar za siebie i kolegow ze spedycji .Popieram Speedy twoja propozycje zmian
    pozdrawiam

  4. Chodziło mi o to aby zrobić konkursy dla wszystkich bez podziału na spedycje jednoosobowe i resztę. Jak ktoś chce to może grać samodzielnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>