Konkursy Spedycyjne – zmiany

Do konkursów spedycyjnych zostały wprowadzone limity.

Limit to maksymalna ilość miejsc garażowych jaka zostanie wzięta do obliczeń na tonaż.

Zostały one wprowadzone z myślą o dużych spedycjach (tych które mają dużo miejsc garażowych) aby miały większe szanse na konkurowanie z mniejszymi spedycjami.

Czego się spodziewać w dzisiejszych konkursach? Mniejszych ilości towaru do przewiezienia jeśli nasza spedycja posiadała zawsze dużo większe ilości niż mniejsze spedycje.

Na wnioski nowych zasad będziemy musieli poczekać do następnej tury konkursów. Także proszę o wyrozumiałość.

Ps. proponuję na forum poruszyć temat zlecenia eventowego (dostępnego tylko w sobotę) dla spedycji, gdzie moglibyście wpisywać sobie ilość jaką potrzebujecie i skracać termin co będzie owocować wyższą stawką za kilometr.

9 myśli nt. „Konkursy Spedycyjne – zmiany

 1. Co do zlecen eventowych. Kazdy gracz w spedzie moze brac dla siebie tak? Bo chyba system nie wygeneruje zlecenia dla calej spedki poniewaz bedzie za duze.

 2. A z limitem 5 graczy dało by się coś zrobić?
  U nas w konkursie jedzie 3 graczy a 2 tylko dopisuje się co zwiększa ilość względem spedycji gdzie jedzie tyle osób ile zapisanych.

 3. Opcja rozdzielenia spedycji w rankingu z ostatnich konkursów była dużo lepszym pomysłem. U nas dużo większa spedycja od naszej juz zakonczyla konkurs gdzie nasz jeszcze jedzie wiec czemu im jeszcze ulatwiac w takim przypadku slapsze spedycje nigdy nie wygraja konkursu

 4. A co do eventowych zlecen to jak to miałoby wygladać i na jakiej zasadzie działać? Jeśli dobrze rozumiem to wezme zlecenie i jak wywioze szybciej niz termin dostawy to dostane wiecej kasy tak?
  Moze nie jest to głupie ale konkursy sa na tyle czesto ze niedlugo bedziemy wozic w spedycji tylko konkursy i te zlecenia eventowe. Jeśli ma wejść cos takiego to trzeba sie nad tym dobrze zastanowić

 5. zlecenia eventowe ok, ale, ale zawsze jest, po co rozbijac ten tonaz na mniejsze zlecenia, tu 500 kt? przecież każdy może sobie przydzielić z dużego. obecny system zasmieca dyspzytornie w spedycjach! jak dojdzie konkurs, to bałagan będzie większy!
  wiec może, jak jest wydzielone np.1 576 481 253 kg, to niech tak zostanie, a nie np. 3 zlecenia po 500 kt i jedno 76 kt?
  pozdrawiam

  • Event ze zleceniem raczej nie bedzie czesto pojawial się w grze, więc myślę że nic tu kolidować z konkursami spedycji nie będzie. :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>