Konkursy spedycyjne – nowy wymóg

Następna seria Konkursów Spedycyjnych będzie posiadała nowy wymóg: „Minimalna ilość miejsc garażowych dla aut, przypadająca na gracza„.

Czyli jak wymóg ten będzie 20, to osoba posiadająca 19 miejsc, nie będzie mogła wziąć udziału w konkursie. Liczymy jako sumę za wszystkich garaży, będzie można mieć 10 garaży po 2 miejsca parkingowe dla aut. Nie dodajemy miejsc dla naczep.

Jak myślicie jaka powinna być to liczba? Proszę o odpowiedzi w komentarzach.

Ps. prawdopodobnie jutro zostanie ustawiona kolejna seria konkursów, przepraszam że tyle czekacie.

26 myśli nt. „Konkursy spedycyjne – nowy wymóg

 1. A jak liczone będą konwoje? Jakp 1 auto czy 100 bo to też ma wpływ. Np ja będę miał 19 konwojówek i się nie łapię nawet w limicie 20?

 2. Proponuję 1 garaż – idziesz po najmniejszej linii oporu,chyba chcesz ograniczyć ruch na serwerze i dlatego próbujesz jakiś limit wprowadzić. Absurdalny pomysł.

 3. Moim zdaniem ten pomysł to paranoja rodem z PIS – u. Jakie ma znaczenie ilość miejsc garażowych do faktu wzięcia zlecenia konlkursowego. Nieraz nawet najsłabsi gracze decydują się na pobranie zlecen czasami niemożliwych do zrealizowania i dają sobie radę. Administracja niech pamięta że czasami te kilka aut ze zleceniem konkursowym może dac pierwsze miejsce w rankingu.
  Jako szef spedycji nie mam dać szansy cżłonkowi spedycji tylko dlatego ze ma 19 a nie 20 miejsc garażowych? Protestuję.

  • Mam nadzieję że inni gracze mnie wesprą i wytłumaczą :) Bo to ich inicjatywa :)
   A chodzi o to by widać było że gracz to gracz a nie multikonto założone parę dni przed konkursem.

 4. Pyzdra, to krok we właściwym kierunku właśnie, tylko próg 20 jest za niski. Skoro protestujesz to znaczy, że nie znasz sytuacji z ostatniego konkursu. Wygrała spedycja, której członkowie mają po parę aut a spedka założona pod wygrywanie konkursów, co za problem wejść w konkurs z trzema autami, potem je wymienić za platynę i pogonić czekami i masz No 1 a spedki, które maja po kilkanaście tys aut zgłoszonych do konkursu zapierniczają jak osły. Speedy brawo, niech zagości normalność. 20 aut to za mało:)

 5. Szczerze nikt kto jest w spedzie i ma nawet 50 zestawow nie zarobi kasy w konkursie. Konkurs jest od wygrywania a nie jezdzenia wiec dobry szef nie wysle kogos z forte w dluga trase. Idea spedek troche spadla do rangi przytulkow i dziwnych ambicji wlasciciela. Widzimy ogloszenia niewazne czym jezdzisz to chodz do nas i rob co chcesz. Potem w konkursie widzimy jak towar jest wozony przez 3 miesiace. Potem znow dana spedka zaczyna kolejny konkurs i bez konca.
  Moja propozycja to minimum 100.

 6. Witam
  Jak już chcesz wprowadzać ograniczenia to może zrobić by tak:
  Minimalna ilość graczy zapisanych do konkursu jest 5 i ta piątka musi spełniać te wymogi a każdy następny od 6 wzwyż nie byłby objęty ograniczeniami .
  Dało by to szansę uczestniczenia w konkursach wszystkim .

 7. Moim zdaniem bez sensu. To właściciel spedycji decyduje o tym kogo do konkursu zgłosić więcjak nie chce to niech sam nie zgłasz pewnych graczy. A co do multikonta to co to zmienia nawet jak ktos takie założy przed konkursem to ile tam będzie aut 5 może 10- głupie tłumaczenie. Zresztą co komu przeszkadza bo nie rozumiem nie mogą konkursu wygrać i to ich boli. To w takim razie przy zleceniach konkursowych zablokować przyspieszanie aut czekami i będzie sprawiedliwie. A tak, to szukanie dziury w całym.

 8. 50 zestawów to na ta chwile posiada jedna osoba która zaczęła grac w 2017r.
  Multi konta mogą mieć 2 góra 5 wiec sadze ze taka dolna granica

  50 zestawów – min.

 9. Po prostu pomysł genialny. :/
  Nie ma co. Na grze jestem każdego dnia (lub prawie), a z konkursu na spedycji właśnie wyleciałem jeszcze przed startem.

 10. Każdy garaż to min 20+ , a może nawet 30+ . Ta liczba powinna być zwiększana sukcesywnie w miarę rozwoju danego gracza i przy każdym następnym konkursie. Konwoje liczone jako 100.

 11. Popieram zmianę bo to bezsens by spedycje zakładać pod wygranie konkursu lub sprzedawać naczepy itp.Także wyeliminuje to Spedycje które biorą tylko udział pod Zlecenia dobrze płatne.Zmienił bym też zakańczanie konkursu Wygrywa ktoś pierwsze miejsce i jest koniec konkursu ! Zabrane pozostałe zlecenia i miejsca zgodne z osiągniętym na dany moment.

 12. A właśnie że zarobi . Sam dobrze wiesz że te zlecenia konkursowe są dużo lepiej płatne . Jest to szansa dla nas nowych żeby się szybciej rozwinąć i nie jeździć na złomkach które ledwo dyszą . Masz pewnie kupę zestawów więc dla ciebie jest to śmieszne ale czasem spedycja po to bierze udział w konkursie żeby nie tacy wyjadacze jak ty ale sami nowi mieli okazję zarobić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>