P.Kierowcy – multi zwalnianie, filtr państwa

Do zakładki zostały dodane dwie rzeczy:

- możemy wyszukiwać kierowców po przez wybranie konkretnego państwa, dodatkowo jeśli wybierzemy państwo, kierowcy są posortowani garażami, a kolejne garaże są oddzielone innym tłem – na przykładzie mamy Bydgoszcz z jaśniejszym tłem, gdy skończą się kierowcy z tego miasta, tło zmieni się.

- multi zwalnianie kierowców – od teraz możemy zwalniać kierowców za pomocą właśnie tej zakładki, jednak zwolnieni kierowcy nie pojawią się w UP.vip_drivers

10 myśli nt. „P.Kierowcy – multi zwalnianie, filtr państwa

  1. Pomysł z tym zwalnianiem kierowców jest dobry tylko moim zdaniem to nie rozwiązuje do końca problemu z serwerami moim zdaniem lepiej by było pomyśleć nad szybsza rozbudowy miejsc garażowych bo to za długo trwa.

    • Proszę się starać, gdybym pozwolił Panu zwolnić wiecej to serwer momentalnie złapałby 502. Możemy trochę pokombinować ze zwiększeniem limitu, ale na razie proszę zwalniać po 100 na raz.

  2. a co ma ilość kierowców do wysyłania kierowców segregując ich po umiejętnościach w p. kierowcy, bo tak nie do końca mogę połączyć te 2 rzeczy :xd:

    • To, że jeden gracz sortuje kierowców w P.Kierowcy. A drugi gracz szuka kierowcy który jest przypisany do auta w zakładce Samochody. A trzeci gracz wysyła swoje auta w zakładce dyspozytornia i prędkość samochodu jest wyliczana na podstawie także umiejętności kierowcy. Czwarty gracz przegląda Urząd Pracy w poszukiwaniu kierowców bezrobotnych. Piąty gracz wysyła kierowców na urlop. A wszyscy Ci kierowcy są wyszukiwani w „jednym garnku”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>