Konwoje – część 1

Konwoje będzie można kupić tylko do odpowiednich garaży, czyli takich które zostaną rozbudowane do „maksymalnych ilości”, na przykładzie obrazka jest to 150 miejsc dla samochodów i 150 miejsca dla naczep, co daje w sumie wymagane 300 miejsc.

Bez nazwy 3

Gdy pasek zapełni się do 100%, czyli rozbudujemy garaż naczep i samochód do 150 miejsc każdego typu, pojawi się opcja „zamiany garażu na Garaż Konwojowy”.

Szczegóły będą opisane ( i dopisywane ) w poradniku.

Poradnik: 2.24 – Garaż Konwojowy

Ps. proszę pamiętać, że pomysł jest w fazie rozwoju więc może być modernizowany.

16 myśli nt. „Konwoje – część 1

 1. To chyba nie tak miało wyglądać … 50 czy też 100 zestawów w garażu niby nie obciąża serwera? Może to stare światy odciąży ale nowe to wątpię :(

  • Niestety, ale nie, to będzie działać na zasadzie jednego auta o powiększonych parametrach. Tylko w ten sposób oszczędzimy serwery.
   Oczywiście wszystkie parametry będą proporcjonalnie zmienione.

 2. dobra zmiana ;)

  bo przeciez i tak duzi gracze kupują od razu 150aut i jak zlomuja to tez od razu wszystko.. faktycznie ktos kto dopiero zaczyna, to sprzedaje pojedyńcze auta, ale z czasem przeciez i on bedzie grał tak samo jak ci więksi

  zresztą swiezych graczy przecież to w ogóle nie dotyka

 3. A jak sytuacja będzie wyglądała przy magazynach? Maksymalna pojemność otwartego to 2 800 ton. Może zrobić możliwość łączenia magazynów, to będzie można cały konwój puścić? Oczywiście zawsze jakaś resztka zostanie, ale wtedy można jakieś pojedyncze auto z okolicznego garażu puścić:)

 4. Nie uważam, wręcz przeciwnie … ale takich pewnie jest mniej niż na starych światach. A takich co mają po 50 i więcej pewnie jest jeszcze więcej.

 5. Witam,
  Jak zostanie w takim konwoju rozwiązana sprawa zabieranego ładunku ?
  W przypadku małego zlecenia połowa konwoju pojedzie pusta?
  Czy będzie można dobrać części innego zlecenia do takiego konwoju?

  • No niestety sprawa będzie wyglądać tak jak teraz z normalnym autem, trzeba będzie takie zlecenia dopierać / łączyć aby nie wozić na pusto. No ale czy własnie nie o to chodzi, aby więcej logistyki, a mniej klikania ?

   Zresztą teraz i tak przecież każdy bierze ze spedycji takie zlecenia jak mu pasuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>