Konwoje – część 2

W poprzedniej części pokazaliśmy etap budowania Garażu Konwojowego.

Aktualnie jesteśmy na etapie „zamiany”:

Bez nazwy 3

Jak widać pojawił się guzik „Ustaw jako Garaż Konwojowy”.

Potwierdzenie operacji:

Bez nazwy 1Wynik operacji:

Bez nazwy 2

 

Jak widać zmieniła się liczba miejsc w garażach, zniknął pasek rozwoju garażu.

Znaczki Garażu Konwojowego pojawią się różnych miejscach (np lista garaży, jednak to będziemy wprowadzać dopiero po zakończeniu głównego działania pomysłu).

Zostanie dodany także licznik posiadanych Konwojów w profilu gracza.

Teraz będziemy zajmować się „zakupem Konwoju”.

 

26 myśli nt. „Konwoje – część 2

 1. Witam
  Jak będzie wyglądała wymiana kierowców.
  Przy założeniu w garażu jest 150 samochodów i 600 kierowców (300 w autkach + 300 na urlopie). Będzie możliwość podmiany kierowców z urlopu czy cały konwój stoi na urlopie np. 3 dni bo brak możliwości podmiany kierowców?

 2. jak to zmieniać konwoje ? czyli mogę z jednego miasta wieźć konwój kontenerów a po jakimś czasie zmienić go na konwój silosa ?

 3. ale będzie z nazwy i zdjęcia np.konwój beastów czy konwój aktro ? i tonażowo np.aktro 150x 160 000kg lub 150x 180 000kg ulepszenia technologiczne będą brane pod uwagę?

 4. Bardziej chodziło mi o to, że skoro robimy dodatkowe miejsca na naczepy, to powinny być przynajmniej 2 miejsca na auta. Moim zdaniem powinno być jedno na auto i jedno na naczepę. Teraz można mieć 150 aut i 150 naczep. Po wprowadzeniu konwojów ta zależność nie powinna być zmieniona. Dodając więcej miejsc dla naczep wyjdzie na to, że mielibyśmy 150 aut i 1350 naczep. Jeśli rozumiecie o co mi chodzi :)

 5. Dobra mam pytanko w kwestii unikatów jak będzie wyglądać łączenie tych wozów? Jak sama nazwa mówi są to wozy unikatowe i raczej połączenie ich z zwykłymi wozami nie będzie fajne dal osób które wypstrykały się z 3000 tysięcy czeków. Dodatkowo jest jeszcze ranking dal tych wozów co będzie kiedy to połączymy unikaty z innymi wozami i powstanie nam konwój?

  • To nie będzie opcja łączenia, tylko opcja zakupu 1 auta, w zamian za 150 aut.

   Co z unikatami? Będzie można przejechać nimi do innego garażu, który nie jest „Konwojowy”.

 6. Ale to zaraz zamienić 150 zestawów na 15 naczep jaka to logika ? albo czegoś nie zrozumiałem albo za długo już siedzę przy PC i muszę to jutro jeszcze przeczytać :D

 7. Moim zdaniem powinno być po jednym miejscu dla uta i naczepy. Teraz mając 150 zestawów typu wywrotka, aby zmienić na kontenery trzeba je sprzedać i kupić nowy typ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>