Konwoje – poradnik

Zostały dodane punkty poradnika:

W komentarzach czekam na pytania jakie jeszcze macie, postaram się odpowiedzieć na nie w poradniku, dopisując brakujące rzeczy.

Ps. proszę nie oczekiwać dziś „akceptacji komentarzy”, bo jak wiadomo jest mecz :D i ja też oglądam :)

20 myśli nt. „Konwoje – poradnik

 1. a jak technologia bedzie rowna ze zwyklymi autami ? czyli jak silniki sa na max zbadane to konwój kupie z tymi samymi parametrami?

  • Aby obsługiwać Konwoje potrzebne będzie konto premium, które nie kosztuje chyba jakoś „drogo”, niestety serwery na „Bóg zapłać nie działają”.
   A koszt 10 zł / miesiąc – można sobie załatwić dużo taniej o czym przekonało się wiele osób w dzień dziecka – to chyba nie jest jakaś wysoka kwota?

 2. A co z czasem zaladunku takiego auta?
  Teraz auto o ładowności 23t ładuje się w 11,5min.
  Czy wysyłamy 1 czy 100 aut po tym czasie ruszają w drogę, a jak to będzie wyglądało po zmianie na konwój?

 3. No to niech sie gracze z s2 i s3 zabiora za testowanie i trzeba probowac na innych swiatach. Ile to mniej wiecej moze zajac czasu? Ja bym chetnie zamienil kilka garazy pg na konwoj :)

 4. chodzi o to ze pewnie sporo się opóźni zamiana na konwoje ci co czekaja żeby zrobić to już machną reką jeśli silniki od nowa trzeba badac wiesz ze to trochę długo trwa i nastepna kasa do wydania a patrząc wstecz to dużo badań poszloby na marne.Jesli się człek męczy i dzieli badania między ba, dt ,załadunek ,ulepszanie silnikow i wreszcie się np. się uda aktro zbadac na 180 000kg i majac ich dużą flote to :
  1.zlomowanie nowych aut i kupowanie konwojów masa kasy
  2.i od nowa technologie i badanie silników od początku
  to mało zachęcające.
  ja skonczylem potrzebne technologie i ba teraz rozbudowałem a za 14 garaży 100mld .ale jeśli będę musial badania robic od nowa to się zastanowię czy warto na konwoje tracic znowu kupe czasu a z aktro jestem zadowolony,a tym sposobem szybko serwery nie odpoczną

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>