Magazyny – część 1

Witam, chciałbym przedstawić naszą wizję magazynów, a także to co już mamy, czyli to nad czym teraz pracujemy.

W zakładce „Ratusz” która teraz jest ukryta będzie można budować nowe budynki, aktualnie znajdują się tam tylko magazyny, jednak na co Nam magazyn?

A no właśnie na S0 mamy już dostępną ikonę zmiany menu tam też jest kilka nowych zakładek takich jak „Giełda towarowa” tam możemy znaleźć producentów którzy oferują swoje produkty po określonych cenach.

Gracz będzie mógł zarezerwować sobie produkt, następnie ma do wyboru 2 opcje, jeśli wybudował sobie magazyn to może przetransportować towar do własnego magazynu, lub od razu do klienta, jeśli takowego posiada. Jednak opcja transportu prosto do klienta, aktualnie będzie wyłączona, aby gracze zbudowali magazyny bo na tym nam zależy najbardziej teraz.

Gracz może wybrać 3 rodzaje transportu:
„Transport z giełdy” czyli taki gdzie „komputer” sam dba o przewiezienie towaru do celu.

Gracz może wykorzystać także własne samochody, które aktualnie nie przewożą towaru, ale pamiętajmy że musi być odpowiedniego typu:

Gracz może także wynająć swojego kolegę:

Lecz każdy gracz jeśli chce oferować aby jego auto mogło zostać wynajęte musi zgłosić chęć jego wypożyczenia, wraz z kierowcą.

Teraz posiadając towar w magazynie musimy znaleźć kupca na nasz towar, ale to jeszcze zupełnie niegotowe :P

2 myśli nt. „Magazyny – część 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>