8 myśli nt. „Multi tankowanie

 1. Multitankowanie rozumiem ale dlaczego zniknela opcja ” zatankuj wszystkie pojazdy” z zakladki zarzadzanie ?
  mam czekac az cala lista 300 garazy sie zaladuje ????

 2. bardzo to dziwne bo jak dotąd żadnego problemu u mnie nie było
  może ktoś chciał tankować jak samochodziki były u mechanika i się nie zatankowały to będzie zdziwiony bo dalej tak będzie

 3. Stara opcja może sprawiała kłopoty jak ktoś sobie nie sprawdził czy ma paliwo w garażu lub czy zestawy wróciły ale działała i można ją było intuicyjnie znaleźć; Zarządzanie potem zatankuj i gotowe.
  Obecne ustawienie jest co najmniej uciążliwe już nawet gdy się ma powyżej 10 niepełnych garaży i wolę sobie nie wyobrażać co się dzieje po przekroczeniu 100 zapełnionych zestawami.
  Przeniesienie tankowania w P.Samochody następnie wyszukiwanie poszczególnych garaży, po tym kolejne wyszukiwanie zestawów i dopiero zatankuj to daje więcej zbędnego klikania i jeszcze więcej potrzebnego czasu.
  Nowy system może generuje błędne tankowania w opcji „poziom Paliwa…”;
  trzeba sprawdzić stopień zatankowania we wszystkich zestawach (u mnie jest to ponad 7000 aut do sprawdzenia) gdyż nowa opcja nie tankuje zestawów z mniejszą ilością niż zaznaczymy oraz nie wykazuje zestawów z większą ilością paliwa niż zaznaczamy. Tym sposobem zatankowane mam zastawy z 50% paliwa ale już te co miały 85% zostały pominięte i tankowały po wyjechaniu ze zleceniem.

 4. Mi ta opcja nie sprawiała problemu a mam najwięcej zestawów! Teraz sprawia problem bo trzeba czekać aż się załadują!! Proszę o przywrócenie poprzedniej opcji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>