Nowa mobilna wersja gry

Wielu z Was zastanawiało się pewnie dlaczego nic się nowego nie dzieje na blogu, a więc w marcu edytowałem 198 plików, dodałem 95 nowych, a to tylko po to byście mogli cieszyć się nową wersją przygotowaną pod małe wyświetlacze, do 6 cali. Wersja na tablety jest także w planach :). Oczywiście nie jest ona doskonała, będę ją poprawiał na bieżąco, czekając tym samym na Wasze pomysły i lepsze rozwiązania :).

Oto kilka przykładów aplikacji, która już niedługo będzie wprowadzona.

Strona główna:

Layout CT 2015m - Strona główna

Zwróćmy uwagę na górną belkę w której znajdziemy stan gotówki i dwa guziki. Pierwszy z lewej (trzy poziome paski), odpowiada otwarcie wysuwanego menu z góry, drugi niebieski, odpowiedzialny jest za otwarcie menu bocznego.

Menu górne:

Layout CT 2015m - Widok na otwarte górne menuMenu boczne:Layout CT 2015m - Widok na otwarte boczne menuI kilka przykładowych zakładek:

Baza, garaż:

Layout CT 2015m - Baza, garaż

Widok na stopkę:

Layout CT 2015m - Baza, garaż 2

Dyspozytornia:Layout CT 2015m - DyspozytorniaLayout CT 2015m - Dyspozytornia 2

Dział kadr:Layout CT 2015m - Dział kadrLayout CT 2015m - Dział kadr 2

Samochody:Layout CT 2015m - Samochody

Widok na otwarte filtry:
Layout CT 2015m - Samochody, filtryWidoki na pojazd:Layout CT 2015m - Samochody, widok na pojazdLayout CT 2015m - Samochody, widok na pojazd 2

Urząd pracy:

Layout CT 2015m - Urząd pracyCzęść zakładek będzie bardzo ciężko zmienić, na przykład zakładki premiowane, mam nadzieję, że pomożecie mi swoimi pomysłami na forum, jak je zreorganizować :)

Chciałbym także powiedzieć że to nie jest wersja na urządzenia o wielkościach 7-12 cali, dla nich wykonam odrębną.

Postaram się najpóźniej do jutra wieczora, wgrać to na każdy ze światów.

12 myśli nt. „Nowa mobilna wersja gry

 1. noo i fajno :) wreszcie dostęp do gry uzyskam również w pracy :) nie tylko z kompa w domu :) jaka by pierwsza wersja nie była jest lepsza niż jak by miało jej nie być :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>