Nowe kraje w grze

Trwają testy nowych krajów na świecie S2. Została umożliwiona budowa w takich krajach jak: Rumunia, Albania, Bośnia i Hercegowina, Serbia, Kosowo, Macedonia, Czarnogóra, Armenia, Azerbejdżan, Grecja, Gruzja, Kazachstan, Litwa, Łotwa i Turcja.

Przechwytywanie

Ps. to nie koniec nowych miast w tym roku :)

10 myśli nt. „Nowe kraje w grze

 1. wszystko ok tylko kasy na nie to nam nie wystarczy .
  w nadchodzacych konkursach mozna bylo zostawic zamiast 800kk chociaz 400kk i kase by mozna zarobic
  pozdrawiam piotr

 2. A może by tak zrobić trzy rodzaje konkursów . Jeden po równo , drugi z tymi ilościami co teraz są , trzeci z tymi co były tam po 200 km i 100 kk

 3. Jak dla mnie wprowadzenie nowych Państw i miast, wprowadzi trochę mniej marudzenia tych z topki i najbardziej bogatych graczy.
  Ale też pozwoli na zmniejszenie odległości w Mateczce Rosji między miastami wysyłania na zlecenia.
  Na s2 czy chyba s3 już topka posiada po 460 garaży, u nas najwięcej ma 360 to tylko kwestia czasu kiedy zbudują wszystkie.
  Więc nie rozumiem po co to marudzenie o nie potrzebnym rozwoju gry.
  Dużo graczy odchodzi bo nie widziało zmian w grze, sporo dochodzi ale początki mają trudne i nim załapią o co chodzi bo poradnik nie zmieniany i za mało czytelny to przestają grac.

 4. dobrze. Ale daj mam 200-300 dni abysmy mogli postawic po 10 garazy w nowych panstwach. I dopiero wtedy niech sie pojawia tam trasy konkursow. Z Bialorusi i Ukrainy mam wozic Kazachstan czy tez Azje ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>