16 myśli nt. „Nowe samochody a Technologie

  • W poradniku jest napisane :)
   Karoseria, Skrzynia biegów, Zawieszenie, Silnik wysokoprężny –
   Dzięki rozwojowi powyższych technologi nasze auta i naczepy będą miały wydłużoną żywotność, będą mogły osiągnąć wyższe przebiegi. Jednak po ulepszeniu technologii, żywotność auta zostanie poprawiona tylko dla nowych aut od Dealera Samochodowego. Jeden poziom ulepsza żywotność o 5% tej części, jeśli ulepszymy tę technologie do drugiego poziomu to ta część będzie lepsza o 10%. Pamiętajmy, że ulepszanie wpływa tylko na jedną część samochodu.

 1. Gdyby było wiadomo jaka wcześniej była żywotność auta.
  To przebieg największy jaki znalazłem speed beast 655 097 km

  A ten przebieg 1 236 404 km dotyczy Speed Huragan.

  W tych technologiach jest dużo nie jasności…
  Po za tym zanim dojdę do takich przebiegów to i tak samochód na złom pewnie pójdzie.
  Więc po jakiego czorta są te technologie?

  • No wlasnie ranking samochodow pokazuje jakie byly przebiegi, teraz jeśli bedziemy posiadac technologie na pierwszych poziomach to auto wykreci okolo 5% dluższy przebieg.
   Co wiecej nowe PG bedzie wymagac odpowiednich technologii do tego aby wgl je kupic.

 2. Speedy , a gdzie togo szukać ? czy to już auto ma czy u mechanika tuninguję bo ja zmian nie widzę , a specjalnie kupiłem wczoraj auto , żeby sprawdzić o co chodzi .

 3. Widzę, że te technologie to wielki niewypał. Można powiedzieć, że wnoszą niewiele, a praktycznie to nic. Wydaje mi się, że jeżeli coś się zmienia poprzez rozwijanie technologii, to powinno być to w jakiś sposób widoczne. Mówienie, że „po prostu” będzie to lepsze mnie nie przekonuje.
  Poza tym w poradniku jest napisane:
  „Dodatkowo niektóre z nich posiadają wyjątkowe właściwości:
  Karoseria
  Skrzynia biegów
  Zawieszenie
  Silnik wysokoprężny”
  Pytanie, jakie są te wyjątkowe właściwości?
  W zasadzie jedyną sprawą do czego mogą się przydać technologie pozostaje chyba tylko możliwość kupna nowego auta PG. Reszta jest niejasna.
  Pozdrawiam.

  • Proszę zrozumieć ten fakt, że te technologie będą wyznacznikiem samochodów jakie będziemy mogli kupić (ale dopiero na nowym świecie, jaki się pojawi), teraz nie mogłem tego zablokować bo gracze byliby oburzeni, że nie mogą od dziś kupić swojego ulubionego auta. Zostało to wprowadzone(na s2,s3,s4,s5), aby Wasze auta mogły dłużej jeździć. I nikt nie zmusza Was do ulepszenia tego :)

   No właśnie jest to wyjątkowa właściwość, że skrzynia biegów w nowym samochodzie będzie lepsza.

   Gracze którzy spotkali się z komunikatem: „Samochód nie nadaje się do dalszej eksploatacji”, pojawi się później, w poradniku jest napisane:
   „Jeden poziom ulepsza żywotność o 5% tej części, jeśli ulepszymy tę technologie do drugiego poziomu to ta część będzie lepsza o 10%. Pamiętajmy, że ulepszanie wpływa tylko na jedną część samochodu.”

  • Nowego auta jeszcze nie ma, a technologie postaramy się ustalić na forum, ale myślę że będą się wahać około 9 poziomu. Wydaje się dużo ale na nowym serwerze otrzymacie słabsze auta na mniejszych poziomach.

 4. Czy jakieś nowe auta będą dostępne w obecnych światach po rozwinięciu technologii, czy nowe auta zakupimy dopiero w nowym świecie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>