Nowy portal główny

W ostatnim czasie pracowałem nad nowym portalem gry.

Nowa wersja ma być bardziej przyjazna i daje nam dodatkowe możliwości:

 • możliwość podłączenia do serwisu swoich aktualnych kont,
 • możliwość logowania się na wszystkie swoje konta z jednego miejsca, wystarczy pamiętać hasło do portalu i z niego możemy bezpośrednio logować się na konta w grze,
 • możliwość wzięcia udziału w rankingu między serwerowym, planowany jest ranking względem wszystkich posiadanych kont w grze,
 • możliwość rejestracji konta w grze na nowych serwerach z wyjątkowymi zasadami, planowane są w niedalekiej przyszłości nowe serwery z nagrodami w postaci wyjątkowych aut i czeków,

Nowy portal gry

beta.portal.cargotycoon.pl

Zachęcam do rejestracji i podłączania aktualnych kont, niedługo pojawi się także nowy serwer konkursowy, rejestracja i logowanie na niego będzie możliwa tylko z portalu.

42 myśli nt. „Nowy portal główny

 1. Czemu nie bedzie rejestracji tylko z portalu bez sens spedy z tym sie zastanow bo to kicha bo duzo uzytkownikow nie bedzie specjalnie zakladalo konta na portalu

  • Konto na portalu umożliwia podłączenie aktualnych kont jakie posiadamy (a także otrzymamy czeki za to podłączenie) więc wystarczy, że zalogujemy się do konta na portalu i możemy bez podawania hasła potem logować się którekolwiek z naszych kont.
   Co więcej powstanie aplikacja, na androida właśnie do tego portalu.
   Mamy też tam trochę zbiorczych statystyk o naszych kontach, jest sporo zalet :)
   A planuję otworzyć tylko po przez portal rejestrację logowanie na ten świat aby właśnie Was zachęcić.

 2. Skoro ma powstać serwer konkursowy to rozumiem, że nagrody będą za miejsce w rankingu? Myślałem, że te nowe samochodu będą do wygrania na każdym serwerze np. w ramach loterii (która coś ostatnio umarła) a nie tylko na jednym.

  • Tylko jedno auto jest przygotowane pod tego typu konkurs: Shadow Dreamliner, są przygotowane 3 wersje silnikowe dla TOP 3 serwera konkursowego. Dodatkowo dla jakiegoś procenta graczy będą przewidziane także nagrody w postaci czeków, procent zależy od zainteresowania.

  • Trzeba założyć konto na portalu, następnie podczas podłączenia konta z gry, jest instrukcja podczas podłączania, ogólnie trzeba wprowadzić dane do konta w grze następnie podłączyć do konta w portalu.

 3. A dlaczego po wylogowaniu nie ma tej strony z której się logowałem. Myślałem że będzie łatwiej się logować na inne światy a jest praktycznie bez zmian

 4. Przepraszam bardzo ale mnie po wpisaniu adresu email stale wyskakuje komunikat „The selected email is invalid.” a gram w grze ????????????
  To samo z opcją „przypomnienie hasła”

 5. Ja jakoś nie mogę się zalogować bo wyskakuje mi komunikat ze e-mail nie istnieje. I co w takiej sytuacji zrobić??? A posiadał konta na s2,s4,s5. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

 6. Zarejestrowałem się na portalu tylko nie wiem czy muszę klikać w któryś serwer czy mogę kliknąć w pole żeby połączyć konto ?

 7. Portal jako taki jest całkiem spoko, ale mam jedno pytanie. Czy jest możliwe wyeliminowanie notorycznego pojawiania się „okienka”, w którym trzeba akceptować politykę prywatności? „Nie pokazuj tego powiadomienia” jakoś zwyczajnie nie chce działać.

  Z pozdrowieniami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>