R2 – rusza rejestracja…

Od dziś można już rejestrować konta na świecie konkursowym R2, tworzenie konta odbywa się całkowicie przez portal.

Data otwarcia świata:
15.05.2015r.
godz: 18.00

Przewidziane są nagrody dla:

TOP 1: Shadow Dreamliner 1 200 KM,
TOP 2: Shadow Dreamliner 1 115 KM,
TOP 3: Shadow Dreamliner 950 KM,
TOP 4 - TOP 25: 200 czeków,
TOP 26 - TOP 50: 100 czeków.

Shadow Dreamliner

Shadow Dreamliner

Nagrody będą do odebrania na jednym ze światów (S2, S3, S4).

R2 jest serwerem o średnim poziomie trudności, jeśli dopiero zaczynasz przygodę z CT, proponujemy grę na łatwiejszym serwerze byś mógł(a) w całości poznać zasady gry.

Serwer zostanie zamknięty w momencie, gdy jeden z graczy przekroczy w rankingu głównym 1 000 000 zł zarobionych pieniędzy i zostanie on ogłoszony zwycięzcą.

Nie będzie możliwe przenoszenie kont na inne serwery po zakończeniu rozgrywki.

W momencie ogłoszenia zwycięzcy, wszystkie pojazdy zakupione w Platynowym Sklepie na życzenie gracza zostaną przeniesione na inne konto z jednego ze stałych światów (S2,S3,S4).

Na tym serwerze niektóre opcje zostały wyłączone. Prosimy zwrócić uwagę na nowe warunki gry, które zostały tutaj wprowadzone. Przykładem jest brak zlecenia startowego.

Zasady R2

9 myśli nt. „R2 – rusza rejestracja…

 1. Konkurs na max dwa tygodnie pewnie :D nie zacznę pewnie, bo będę przygotowywał się do 19 maja. Jednak konkurs zawsze spoko ^^

 2. A moje pytanie jest takie. Czy jakieś nowe auta będą dostępne na innych serwerach? Regularnie jak wielu innych graczy kupuję czeki mimo tego, że nie mam czasu na regularną grę a co za tym idzie na rejestrację na kolejnych serwerach i na konkursy.
  A dla świeżości coś by się przydało nowego.

 3. A ja chciałem się zapytać dlaczego nie będzie można odebrać ewentualnej nagrody na najnowszym ze światów(czyli S5)? I czy jeżeli mam konto tylko na tym serwerze to nie mogę wziąć udziału w konkursie?

  • Właśnie zastanawiam się czy dać możliwość przekazania nagród na S5, zapewne tak się stanie.

   Co do wzięcia udziału w konkursie każdy może kto ma konto na portalu.

 4. Ok, dzięki za info. Mam jeszcze jedno małe pytanie odnośnie zasad: czy na serwerze konkursowym można założyć więcej niż jedno konto?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>