20 myśli nt. „Nowy speed Huragan…

 1. A nie mogłeś uprzedzić przynajmniej 24h wcześniej o wprowadzeniu go do sprzedaży i zastąpieniu starego modelu? Czy tak ciężko było pomyśleć, że nie każdemu ta zmiana może się spodobać?

 2. Zamiast zajmować się nowymi ciągnikami czy ich bezsensownym liftingiem, to może tak w końcu zrobilibyście jakąś nową solówkę?

 3. To ja też przeleje tu swoje myśli ;
  Osobiście truck przypadł mi do gustu , ciekawy , efektywny , desing-erski styl , nasuwający skojarzenia do trucka marki Scania . W moim odczuciu ciekawe odwzorowanie Trucka Scania model R730 .
  Tak więc pełen pozytyw , mile też byłem zaskoczony urozmaiceniem podzespołów do tuningu ciągnika siodłowego .
  Pozdro dla Grafika .

 4. Speedy, dodasz do starego Huragana ikonkę unikata? Byłaby to super sprawa i duma niejednego gracza, móc mieć „unikat” ;)

 5. Chociaż po jednym każdemu (choć wiem, że to bardzo dużo dłubania…), albo hmm, niech się staje unikatem po osiągnięciu przebiegu 500.000km? Tylko trzeba by wtedy wykluczyć możliwość wypadku takiego auta…pomyśl proszę, to byłaby naprawdę gratka:)

 6. Zawsze możesz zawołać więcej niż 1 czek za 1 zestaw i może ktoś chętny się znajdzie, więc nie marudź.
  Unikat powinien być unikatem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>