8 myśli nt. „Speed Huragan – odświeżenie v5

  1. grill i światła -podobne do Scanii. Być może projektant sie na tym opierał przy tworzeniu tego ciągnika. Dla mnie generalnie ten stary huragan o niebo wizualnie lepszy od tego. Tylko cena wysoka wiec mało kto kupuje.

  2. jamcion z czym sie zgadzasz?
    jamcion, lotto: stary huragan to wizualne dno, znacząco odbiega realiom tworzenia od nowych pojazdów w grze, wyglada jak z plasteliny, miał smieszne male koleczka ktorych prawie nie widac itp. Cena jest odpowiednia, jest dużo silników do wyboru bo aż pięć. Mało kto go kupuje, bo cena za wysoka? chyba dlatego, że tak słabo wyglądał, a cena tak jak wcześniej napisałem jest proporcjonalna do otrzymanego produktu.
    Czy grafik „opierał się przy tworzeniu” się na scanii? To mało powiedziane, jest bardzo dobre odzwierciedlenie tego ciągnika, kawał dobrej roboty, gratuluje. Jak dla mnie najładniejszy z tych nowo dodawanych.

  3. lotto, stary hurag lepszy??? jaja sobie robisz czy poważnie piszesz? ;-P

    Speedy ale proszę, BŁAGAM, zrób wyższą szybę kosztem jednego szczebelka z grilla to wtedy będzie REWELACJA!!!

  4. R500 nie, bo nie ma takiego silniku do wyboru… Poza tym, gdyby była licencjonowana to miałaby logotyp Scanii co nie? Zastanówcie się czasem co piszecie. Czekam na premiere. :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>