Osiągnięcia

Osiągnięcia zostały wgrane, liczniki włączone :)

Jak zobaczyć odznaki? Wejść na profil :)

Osiagniecia

Liczba procentowa obrazuje ile posiadamy aktualnego poziomu, jak wskoczy do 100% to pojawi nam się lepsza odznaka.

Aktualnie są tylko odznaki dotyczące typów transportu wożonego przez gracza, następne będą robione po nowym roku i multi naprawie.

Ps. uprzedzając niektóre osoby, prace nad multi naprawą (z oponami , bez limitów), są prowadzone, ale z racji tego, że zbliża się okres świąteczny, nie uda mi się raczej ich skończyć, bo jest jest jeszcze w planach parę rzeczy, jakieś prezenty świąteczne itp :) .

17 myśli nt. „Osiągnięcia

  1. „Aktualnie są tylko odznaki dotyczące typów transportu wożonego przez gracza”
    ja silosa nie wożę a pokazuje mi puste pole silos ,

  2. Może i ja się wtrącę – Kolega wyżej ma racje – Było poziom 2 i ileś tam procent, ale pospadało wszystko na poziom 1, mało tego nie rośnie więcej niż 99%, więc stoi cały czas mimo zwiezionych kilo ton na poziomie 1 przy 99%

  3. No właśnie nic nie wskoczyło na wyższy poziom ^.^ tylko spadło z drugiego poziomu i 76.38% na pierwszy poziom i 99%. Ale aktualnie z tego co widzę wszystko wróciło do normy prawidłowe wartości procentów i poziomów wróciły.

  4. a moze by wprowzdzic platynki za kazde 10 poziomow
    to bardziej by motywowalo do gry niz zachety rejestracji na innych serwerach

  5. Można coś więcej na temat osiągnięć. Czy wzrost osiągnięć zależy tylko od ilości towaru czy też od odległości? Czy do osiągnięć liczą się także zwykłe zlecenia czy tylko zlecenia spedycyjne i/lub magazynowe? Czy do osiągnięć liczą się także towary wożone Scorpioo czy tylko wożone zestawami?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>