Osiągnięcia – zapowiedź

Do gry zostaną wprowadzone różne rodzaje „osiągnięć”, jako pierwsze będą to ilości przewiezionych tonaży dla graczy, później także dojdą podobne dla spedycji.

Jako nagrody i wyniki w profilach graczy będą pojawiać się takie odznaki, lepsze i ładniejsze za każdy kolejny etap:

cysterna_2

Tu na obrazku widzimy odznaczenia dla graczy w postaci miedzy innymi wiszących proporczyków w aucie.

 • Lewy - pordzewiały brąz, niski poziom.
 • Środkowy – brąz ze srebrem, średni poziom.
 • Prawy – złoto z wypolerowanym srebrem, wyższe poziomy.

29 myśli nt. „Osiągnięcia – zapowiedź

 1. Przypomina to rangi na torrentach… czy ja wiem czy to potrzebne…? Jest ranking i tu się zgadzam z poprzednikiem… Moim zdaniem zbyteczne.

 2. Zwykła pierdoła, która nic nie wnosi i na którą speedy znalazł czas.
  Tylko dlaczego kiedy wspominany jest temat choćby wymiany opon podczas multi naprawy, to wtedy speedy’emu nagle brakuje czasu? Pisze wówczas, że ma ważniejsze rzeczy do zrobienia. To ja się pytam, czy te priorytetowe projekty są pokroju tego tutaj przedstawionego i na to zużywany jest ten cenny czas admina?
  Myślę, że większość graczy bardziej oczekuje poprawek w tym co już istnieje, aniżeli jakiś nowinek tego typu.

 3. Moim zdaniem jest to zbędne mamy przecież szczegółowy ranking. Samo odznaczenie nic nie wnosi. Proponuję powiązać odznaczenia z możliwością nabycia większej ilości czeków np. brązowa odznaka +30 % czeków wiecej, srebrna +40 % a złota +50% czeków wiecej.

  • Ostatnio w grze można spotkać i duże „Bonusy +10% / +20% / +30″.
   Ale myślałem nad czymś takim aby np odznaka dawała +0,05% do prędkości osiąganych przez samochody lub coś na ten styl.

   Po co to ?
   Bo są gracze którzy lubią zbierać „Osiągnięcia za grę”.

 4. polakowi nigdy nie dogodzisz… mnie się podoba pomysł, zawsze to jeszcze dodatkowy cel lub satysfakcja zdobywając takie osiągnięcia i w profilu ładniej :D Grafika macie wyczesanego auta coraz to ładniejsze, te grafiki platyn różnych też są mega i teraz to, super :D

 5. Wolałbym, żeby odznaczenia dostawili zwycięzcy (ew. pierwsza trójka) liderów poprzednich światów (S) lub zwycięzców światów z grą skończoną (R).

 6. Speedy bez obrazy ale tracisz czas na jakieś głupoty które nic nie wprowadzą do gry , a jest tyle fajnych pomysłów do realizacji

 7. No to można zrobić tak, że osiągniecie będzie za przewieziony tonaż ale danego typu towaru, czyli np. za 1kk szkła dostaje brąz, za 5kk srebro i za 10kk złoto, a w tym czasie można zbierać za inne towary też no i np. mogłaby być platynowa odznaka dla pierwszego który przewiezie dany typ towaru na serwerze np 25kk, dawałaby ona jakiś tam prestiż (plus ewentualnie jakiś unikat za to). Po komentarzach widzę, że nie są zadowoleni ludzie z tego pomysłu bo jest kilka innych rzeczy do zrobienia, ale na przyszłość mogłoby być? no i wartości są podane oczywiście przykładowe do zbilansowania.

 8. Tak, tylko tak jak ma to teraz działać, wg. użytkowników nie różni się to od rankingu, swojego obiektywnego zdania na ten temat nie mam jeszcze bo aż tak długo nie gram, a wg. mnie powinien właśnie zostać dodany do tego jakiś element unikatowości tego osiągnięcia, aby było one bardziej atrakcyjne

 9. Sorry że tak męczę ale trudno :) to jaka będzie różnica w tym osiągnięciu dla kogoś kto zrobi je przykładowo w tydzień a dla kogoś kto zrobi je w 3 miesiące? robiąc jeden rodzaj towaru w końcu do najwyższego odznaczenia chcąc nie chcąc i tak się dojdzie, chyba że planuje się jeszcze jakąś adnotacje w jakim czasie zostało to osiągniecie zdobyte tzn, czas od pierwszego transportu danego towaru a danym tonażem dającym medal?

  • No taka, że ten kto wyrobi sobie jedno, będzie mógł szybciej zabrać się za kolejne ;) i zamiast jednej odznaki na kontener, bedzie posiadać dwie :) – jedną na kontener i wyrabianie kolejnej na cysternę.

 10. Dobra ostatnie i koniec pytań na dziś. Czyli wg. tego założenia będzie chodziło o to żeby chcąc jak najszybciej zdobyć wszystkie trzeba będzie zmieniać cały tabor po każdym osiągnięciu jednocześnie zmniejszając swoje zyski ogólne lub niekoniecznie robić takie radykalne posunięcie i po prostu nie wbić wszystkich mając mniej samochodów danego typu?

  • To już zależy od gracza, może robić wszystkie na raz, może wykonywać tylko jeden, może wcale tego nie wykonywać :) i pojawią mu się tylko takie jakie będzie woził mimowolnie ;)

 11. Speedy ma racje,bo jest to swego rodzaju jakiś nowy cel do osiągnięcia.Jednak Cassiopeya79 ma racje z wymianą opon.Bo jakoś nie potrafię wyobrazić sobie wymianę w każdym garażu po kolei … Jeśli zdarzy się sytuacja bez wyjścia,zwyczajnie przestanę grać.I pewnie sam nie będę.Pozdrawiam

 12. Fajne to jest.. I co z tego że ranking fajnie że coś nowego wiadomo że błędy trzeba naprawiać ale Speedy to też człowiek, były święta. Założe się że teraz ponaprawia co trzeba bo jemu też zależny na tym żeby gra była dla wszystkich fajna ;)

 13. Wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem byłaby możliwość filtrowania rankingu według typu ładunku. Dałoby to więcej rywalizacji w grze, niż odznaki:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>